ESE Malta Dil Okulu

Dil eğitiminde en çok tercih edilen ülkelerden biri olan Malta’da oldukça popüler bir eğitim kurumu olan ESE Malta; kaliteli eğitimi, modern tesisleri ve prestijli eğitim kadrosuyla dünyanın dört bir yanından öğrencilere hizmet veriyor. Malta dil okulları arasında en sık tercih edilen kurumlardan biri olan ESE ülkenin en hareketli bölgelerinden biri olan Paceville’de yer alıyor. Saint Julian şehrinde özellikle gece hayatıyla popüler bir bölge olan Paceville, Malta’da dil eğitimi almak isteyen öğrencilere sunduğu fırsatlarla ideal bir rota olarak değerlendiriliyor.

 

ESE Malta Dil Okulu

 

ESE Malta Dil Okulu Avantajları

ESE Malta dil okulu, adeta bir dil eğitimi cenneti olan Malta’nın en modern ve gelişmiş tesislere sahip okullarından bir tanesi. Son teknolojiye sahip olanakları sunan bir binada hizmet veren kurum, aynı zamanda öğrencilere kafe, rezidans, bilgisayar laboratuvarı, bireysel çalışma odası ve ücretsiz Wi-Fi hizmeti gibi avantajlar da sağlıyor.

Kurum, eğitim kadrosu açısından da oldukça zengin. Çokuluslu bir kadroya sahip olan ESE’de Türk öğretmenler de bulunuyor. Türkiye’den Malta dil okulu seçeneklerini değerlendirmek isteyen öğrenciler için büyük avantaj yaratan bu durum, okula ve ülkeye kolayca adapte olabilmenizi sağlıyor.

 

ESE Dil Okulu

 

ESE Malta Dil Okulu Sosyal Aktiviteler

ESE dil okulunun öğrencilerine sunduğu bir diğer hizmet ise sosyal aktivite imkanları. Malta’nın en hareketli bölgelerinden birinde konumlanan okul, çok çeşitli aktivitelere katılım imkanı sağlıyor. ESE öğrencileri dilerlerse okulun organizasyonu dahilinde dilerlerse de bireysel olarak bu aktivitlere katılım sağlayabiliyor.

 

ESE Malta

 

ESE Malta Dil Okulu Ücretleri

Malta’nın en sık tercih edilen dil okulu seçeneklerinden biri olan kurumda çeşitli programlarla dil eğitimi alternatifleri sunuluyor. 1 haftadan 36 haftaya kadar değişen uzunluklarda ve farklı uzmanlık alanlarına yönelik programlarda sunulan eğitim seçenekleri, ESE Malta dil okulu ücretleri konusunda belirleyici bir rol oynuyor. Tercih edeceğiniz program türü, program uzunluğu ve döneme göre ESE Malta fiyatları değişiklik gösteriyor. Dilerseniz WestLine International’ın alanında uzman danışmanlarına 0 212 241 02 83 numaralı telefondan hemen ulaşabilir, ESE Malta ücretleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. En çok tercih edilen programlara göre ESE Malta dil okulu fiyatları aşağıdaki gibidir. Farklı programlar için bizlere ulaşınız.

ESE Malta Dil Okulu Fiyatları

Not: ESE Malta dil okuluna yapılacak kayıtlarda 8 hafta ve üzeri eğitimler için ekstra indirimler mevcuttur. 12 ve 24 haftalık kayıtlarda İstanbul - Malta gidiş dönüş uçak bileti fiyatlara dahildir. Yüksek sezon ücretlendirmesi yaz sezonu için geçerlidir ve verilen fiyatların haftalık olarak 50EU -130EU arasında yukarı yönlü değişmesine neden olmaktadır. Daha detaylı bilgilendirme içim danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.
Konaklama Tipi4 Hafta6 Hafta8 Hafta12 Hafta24 Hafta
Paylaşımlı Ev Çift Kişilik Oda15402310288038407200
Konforlu Paylaşımlı Ev Çift Kişilik Oda21803270416051008200
Paylaşımlı Hostel - White House Hostel15002250272033606240
Apart Paylaşımlı Oda15002250272033606240

 

ESE Malta Dil Okulunda Sunulan Program Seçenekleri

 

  • Genel İngilizce
  • Yoğun İngilizce
  • İş İngilizcesi
  • TOEFL, IELTS ve Cambridge Hazırlık Kursları
  • 50 Yaş Üzeri Programlar
  • Üniversite Hazırlık Programları
  • Teacher Training

 

Toplam 25 dersliği bulunan ESE, maksimum 15’er kişilik sınıflarda eğitim veriyor. Aynı anda 300 öğrenciye hizmet verebilme kapasitesine sahip olan okul, özellikle modern tesisleri sayesinde en çok tercih edilen Malta dil okulu seçenekleri arasında yer alıyor.

WestLine International uzmanlığında siz de dil eğitimi için rotanızı Malta’ya çevirebilir, bir yandan tatil yaparken bir yandan İngilizcenizi geliştirmenin ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Ulaşım, konaklama ve program seçimi gibi her türlü konuda yanınızda olacak olan WestLine ile ESE Malta dil okulunda eğitim almak için hemen bizimle iletişime geçin.

 

Simdi Ara
Bilgi Istek Formu
preloader