Yurt Dışı Dil Okulları ve Yurt Dışı Dil Eğitimi

Avustralya'da Dil Okulları

Avustralya Dil Okulları ve Avustralya Dil Okulu Fiyatları

Hem İngilizce öğrenmek, hem de oldukça farklı bir kültürü yakından tanıyarak kendinize yeni bir şeyler katmak isterseniz Avustralya dil okulları sizlere harika bir seçenek sunuyor. Güney Yarım Küre’de Hint Okyanusu ve Büyük Okyanus arasında bulunan ada ülkesinde dil eğitimi konusunda birçok seçenek mevcut. İklimi, kültürü ve sosyal yaşamıyla benzersiz deneyimler vadeden Avustralya, dünyada dil eğitimi için sıklıkla tercih edilen rotalardan bir tanesi.

avustralya dil okulu

İngilizce Öğrenmekten Çok Daha Fazlası

Avustralya, ülkemize göre çok farklı bir coğrafi konumda bulunması sebebiyle farklı deneyimler yaşamak isteyenler için oldukça ideal bir seçenek. Yılın çok büyük bir bölümünde oldukça sıcak olan iklimi, dil eğitimi konusunda ülkeye olan rağbeti arttırıyor. Aynı zamanda oldukça yüksek olan yaşam standartları da Avustralya’da dil eğitimi almak için başka bir sebep.

Avustralya’da Dil Eğitimi Almak İçin 5 Sebep

1- Benzersiz Deneyimler

Avustralya, dünya üzerinde benzeri oldukça az bulunan kendine özgü bir kültüre ve iklime sahip. Ülkedeki dil okullarında eğitim alan öğrenciler de tabi ki bu kültürü yakından tanıma şansı yakalayarak, unutulmaz hatıralar biriktiriyor.

2- Yabancı Öğrencilerle Dolu Bir Ada

Farklı ülkeler ve kültürlerden yüz binlerce öğrencinin bir adada toplandığını düşünün. İşte Avustralya’da dil eğitimi almak tam da buna yakın bir deneyim sunuyor. Birçok farklı coğrafyadan çok sayıda öğrencinin eğitim için tercih ettiği ada ülkesinde kendinizi hiç de yalnız hissetmeyeceksiniz.

3- Güvenli ve Yüksek Yaşam Standartları

Avustralya dünyanın en güvenli ülkeleri arasında bulunuyor. Aynı zamanda ülke, oldukça yüksek yaşam standarlarıyla misafirlerine huzurlu ve mutlu bir deneyim sağlıyor.

4- Haftada 20 Saat Çalışma İzni

Yurtdışında dil eğitiminizi sürdürürken bir yandan da çalışmak ve harçlığınızı çıkartmak istiyorsanız Avustralya’yı seçeneklerinizin en başına kolayca ekleyebilirsiniz. Ülkede dil eğitimi için bulunan öğrencilere haftada 20 saat çalışma izni sağlanıyor. Bu sayede eğitiminizi sürdürürken bir yandan çalışarak bütçenizi rahatlatabilirsiniz.

5- Uygun Bütçelerle Eğitim Fırsatı

İngilizce dil eğitimi sağlayan ülkeler arasında Avustralya, uygun bütçelerle sunulan imkanlarla da dikkat çekiyor. Avustralya dil okulları fiyatları, bulundukları şehre, sağladıkları programa ve eğitim uzunluğuna göre değişiklik gösterse de, ülkedeki yaşamın ekonomik olması büyük bir avantaj.

Avustralya’da Dil Eğitimi Hakkında Bilmeniz Gerekenler

  • Avustralya dil okulları minimum 25 saatlik programlar sunmaktadır.
  • Yurtdışı dil eğitimini uzun dönemli olarak planlayanlar için Avustralya uygun bir seçenektir.
  • Başta Sydney ve Melbourne olmak üzere ülkenin çeşitli yerlerinde farklı programlar sunan birçok dil okulu bulunmaktadır.
  • Konaklama açısından Avustralya’da çeşitli seçenekler bulunmaktadır. Aile yanı konaklamanın yanı sıra birçok şehirde öğrencilere uygun yurt, otel veya hosteller de bulunmaktadır.
  • Avustralya’da para birimi olarak Avustralya Doları geçerlidir.
  • Ülke, öğrencilere iş istihdamı konusunda da birçok seçenek sunmaktadır.

Avustralya’daki anlaşmalı dil okullarımızın detaylarına listemizden bakabilirsiniz.

Simdi Ara
Bilgi Istek Formu
preloader