Malta Dil Okulları ve Malta Dil Okulu Fiyatları

Sprachcaffe Malta Dil Okulu

Sprachcaffe Malta dil okulu, dünyanın önde gelen zincir dil okullarından biri olan Sprachcaffe’nin şubesi. Yurt dışında dil eğitimi dendiğinde ilk akla gelen rotaların başında gelen Malta dil okulları arasında prestijli bir konuma sahip olan Sprachcaffe, St. Julian’s şehrinde konumlanıyor.  Tüm dünyada 30’dan fazla şubesi olan kurumun en popüleri merkezi Malta’da yer alıyor.

Sprachcaffe Malta Dil Okulu

Sprachcaffe Malta Dil Okulu Hakkında

Sprachcaffe, uzun yıllara dayanan tecrübesiyle Almanya merkezli bir dil eğitim kurumu. Dünyanın çok çeşitli coğrafyalarında şubeleri olan kurum, 30 yılı aşkın bir süredir uluslararası alanda hizmet veriyor. Bu köklü dil okulu zincirinin Malta şubesi ise Malta’nın en çok tercih edilen eğitim kurumlarından bir tanesi. St. Julian’s şehir merkezine çok yakın bir noktada konumlanan Sprachcaffe Malta dil okulu; hem konumu, hem eğitim kalitesi hem de öğrencilerine sunduğu zengin olanaklarla sıklıkla tercih ediliyor.

Sprachcaffe Malta dil okulu tatil köyünü andıran yapısıyla dikkat çekiyor. Olağanüstü güzellikte bir Akdeniz iklimine sahip olan Malta’da hem dil eğitimi almak hem de tatil yapmak isteyen öğrenciler için oldukça cazip imkanlar sunan Sprachcaffe, eğlenceli bir deneyim için tercih edilebilecek dil okulları arasında yer alıyor.

Sprachcaffe Malta dil okulu bünyesinde bir adet açık yüzme havuzu ve öğrencilerin kullanımına açık olan geniş bir kafeterya bulunuyor. Konum olarak St. Julian’s koyuna oldukça yakın bir noktada bulunan okul su sporlarıyla ilgilenen öğrenciler için de ideal bir tercih olma özelliği taşıyor. Sprachcaffe Malta dil okulu aynı zamanda Malta’nın en hareketli bölgelerinden biri olan Paceville’e de ulaşılabilir bir noktada yer alıyor. Alışveriş ve eğlencenin kalbi olan Paceville’e Sprachcaffe Malta dil okulu merkezinden yürüyerek 5-10 dakikada ulaşabilirsiniz.

Sprachcaffe Malta Dil Okulu Programları

Sprachcaffe Malta dil okulu farklı taleplere sahip öğrencilere çeşitli programlar sunuyor. Genellikle konaklama dahil olarak sunulan programlara göre Sprachcaffe Malta dil okulu ücretleri de değişiklik gösteriyor.

  • Genel İngilizce Kursu
  • Yoğun İngilizce Kursu
  • İş İngilizcesi
  • Sınav Hazırlık Kursları
  • TOEFL/IELTS Hazırlık
  • Bire bir İngilizce

Sprachcaffe Malta Dil Okulu Fiyatları

Sprachcaffe Malta fiyatları öğrencinin program tercihi ve konaklama seçimine göre değişiklik gösteriyor. Aile yanı konaklama başta olmak üzere öğrencilerin talep ve ihtiyaçlarına göre çeşitli konaklama alternatifleri sunan okulun eğitim paketleri genellikle konaklama dahil olarak sunuluyor. Ayrıca öğrenciler dilerlerse okul içerisinde bulunan kafeteryadan yemekhane hizmeti de alabiliyor. Bu hizmet konaklama ücretine dahil ediliyor. Dönemsel olarak değişen kampanyalar da sunan Sprachcaffe Malta ücretleri hakkında detaylı bilgi almak için 0 212 241 02 83 numaralı telefondan WestLine International danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.

Simdi Ara
Bilgi Istek Formu
preloader