GV Malta Dil Okulu

1993 yılından beri Malta’nın St. Paul’s koyunda hizmet vermeye devam eden GV Malta, öğrencilerine izole bir ortamda oldukça etkili bir İngilizce eğitimi alma şansı sunuyor. Deniz yalnızca 150 metre uzaklıktaki bir villa üzerine kurulu olan okul kaliteli eğitimi ve öğrenci merkezli politikasıyla uzun yıllardır en çok tercih edilen Malta dil okulları arasında yer alıyor.

GV Malta

GV Malta Dil Okulu Hakkında

25 yılı aşkın bir süredir hizmet veren GV Malta, Malta dil okulları tarafından oluşturulan FELTOM topluluğunun bir üyesi konumunda. Aynı zamanda Malta Eğitim Bakanlığı tarafından verilen bir sertifikaya da sahip olan okul, her dönemde maksimum 100 öğrenciye hizmet verebiliyor. Öğrenci sayısını sınırlı bir seviyede tutan okul, böylece her bir öğrenciye yeteri kadar zaman ayrılmasını sağlamayı hedefliyor.

GV Malta dil okulu oldukça çok kültürlü bir yapıya sahip. Dünyanın her yerinden öğrencileri bulunan eğitim kurumu, sınıflarında farklı milletlerden öğrencilerin bir arada bulunmasına özen gösteriyor. Bu sayede öğrencilerin bir yandan kaliteli bir eğitim alırken bir yandan da farklı kültürlerden insanlarla sosyalleşmesini sağlıyor.

GV Malta dil okulu

GV Malta Programları

GV Malta dil okulu çeşitli yaş gruplarından öğrencilere farklı program alternatifleri sunuyor. Ayrıca farklı meslek gruplarına yönelik kurs seçenekleri de sunan okul, her kesim tarafından tercih edilen butik bir dil okulu olma özelliği taşıyor.

  • Genel İngilizce Kursu
  • Yoğun İngilizce Kursu
  • Mini Grup
  • İş İngilizcesi
  • Yaz Kampları
  • Sınav Hazırlık Kursları

GV Malta Olanakları

St. Paul’s koyunda oldukça sessiz ve sakin bir ortamda hizmet veren GV Malta dil okulu, öğrencilerine Malta kültürünü tanıtmaktan da geri kalmıyor. GV Malta öğrencileri eğitim programları boyunca ülkenin çeşitli turistik merkezlerine düzenlenen gezilere katılabiliyor. Ayrıca okulda da hafta içi ve hafta sonları çeşitli sosyal aktiviteler düzenleniyor.

GV Malta dil okulunda öğrencilerin kullanımına ayrılmış kafeterya, internet kafe, kütüphane, TV odası gibi alanlar bulunuyor. Ayrıca tüm GV Malta öğrencileri okul içerisinde ücretsiz Wi-Fi hizmetinden de faydalanabiliyor. Denize oldukça yakın bir konumda bulunan GV Malta dil okulunun seyir terası da öğrencilerin kullanımına açık durumda.

St. Paul’s koyunda öğrenciler çeşitli su sporları veya dalış aktivitelerine katılabiliyor. Aynı zamanda bu bölge çok sayıda kafe ve bara da ev sahipliği yapıyor.

GV Malta

GV Malta Dil Okulu Fiyatları

GV Malta dil okulu ücretleri öğrencilerin program seçimi ve tercih ettikleri program uzunluğuna göre değişiklik gösteriyor. Siz de kaliteli eğitimi ve öğrenci merkezli anlayışıyla öne çıkan bu okulda eğitim almak isterseniz GV Malta dil okulu ücretleri hakkında detaylı bilgi almak için 0 212 241 02 83 numaralı telefondan hemen WestLine International danışmanlarına ulaşabilirsiniz.

Simdi Ara
Bilgi Istek Formu
preloader