BELS Malta Dil Okulu

BELS Malta dil okulu, Malta’nın butik dil okullarından bir tanesi. 20 yılı aşkın tecrübeye sahip bir eğitim kurumu olan okulun Malta’da iki adet şubesi bulunuyor. Üç adadan oluşan Malta ülkesinin Malta ve Gozo adalarında şubesi bulunan BELS, her iki şubesinde de butik bir dil okulundan beklenilecek şekilde samimi bir ortamı kaliteli eğitim ile birleştiriyor.

BELS Malta

BELS Malta Dil Okulu Hakkında

1997 yılında kurulan BELS Malta dil okulu, St. Pauls Bay bölgesinde yer alıyor. Hayatını dil eğitimine adamış bir aile tarafından işletilen okul 20 yılı aşkın bir süredir kaliteli eğitimiyle Malta dil okulları arasında prestijli bir konuma sahip. Malta’daki dil okullarının oluşturduğu FELTOM kuruluşunun da bir üyesi olan BELS dil okulu, konumuyla da öğrenciler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Malta’nın büyüleyici plajlarına oldukça yakın mesafede bulunan okul aynı zamanda ülkenin turistik merkezlerine de ulaşılabilir noktada konumlanıyor.

BELS Malta, butik bir dil okulu olduğu için bu durumu eğitim politikasına da yansıtıyor. Eğitimde bireysel iletişime oldukça önem veren okul, bu doğrultuda her bir öğrenciye öğretmenler tarafından yeteri kadar zaman ayrılmasına büyük önem veriyor. Öğrenci merkezli ders programları hazırlayan BELS, sınıflarında çok kültürlülüğe de çok fazla önem veriyor. Okul bu politikasını her bir sınıfta olabildiğince farklı milletten öğrenci olmasını sağlayarak destekliyor.

BELS Malta Dil Okulu Programları

BELS Malta, her iki şubesinde de öğrencilerin talep ve ihtiyaçlarına göre farklı İngilizce eğitim programları sunuyor. Öğrenciler bu programlardan dilediklerini seçebilirken, BELS Malta fiyatları da bu tercihe göre değişiklik gösteriyor.

  • Genel İngilizce Kursu
  • Yoğun İngilizce Kursu
  • Mini Genel İngilizce
  • Akademik Yıl İngilizcesi
  • İş İngilizcesi
  • Bire bir İngilizce

BELS Malta dil okulu

BELS Malta Dil Okulu Olanakları

Malta’da dil eğitimi hizmeti sağlayan kurumların neredeyse tümü sosyal aktivitelere de büyük oranda önem veriyor. BELS Malta da bu alanda gelişmiş dil okulu seçenekleri arasında yer alıyor. Kurslar boyunca öğrencilerine çeşitli sosyal aktivitelerden faydalanma imkanı sağlayan kurum, özellikle hafta sonlarında Malta’nın turistik merkezlerine geziler de düzenliyor.

BELS Malta öğrencileri; ücretsiz Wi-Fi, öğrencilerin kullanımına ayrılmış olan kafeterya ve kütüphane gibi hizmetlerden de faydalanabiliyor. BELS Malta konaklama konusunda da öğrencilerine çeşitlilik sunmayı ihmal etmiyor. Aile yanı konaklama başta olmak üzere BELS Malta dil okulu öğrencileri, daire veya otel tipi konaklamalardan da faydalanabiliyor.

BELS

BELS Malta Dil Okulu Fiyatları

BELS Malta dil okulu ücretleri belirlenirken öğrencinin tercih edeceği program türü ve program süresi temel alınıyor. Ayrıca farklı konaklama imkanları sunan okulda öğrencinin bu yönde yapacağı seçim de fiyat konusunda belirleyici rol oynuyor. Okulun paketleri genellikle konaklama dahil bir şekilde sunuluyor.

Uzun yıllara dayanan tecrübesiyle Malta’nın önde gelen butik dil okulu seçeneklerinden biri olan BELS dil okulu hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için 0 212 241 02 83 numaralı telefondan WestLine International danışmanlarıyla görüşebilirsiniz.

Simdi Ara
Bilgi Istek Formu
preloader