Yaz Okulları

Malta Yaz Okulları

Sıcak iklimi, masmavi denizi ve vadettiği kaliteli eğitim ile Malta, yurtdışı dil eğitimi alanında en sık tercih edilen ülkelerden biri haline gelmiş durumda. Güney Avrupa’da, Akdeniz’in ortasındaki takım adalardan oluşan bu ülke, dil okulu seçeneklerinin yanı sıra yaz okulu alternatifleriyle de büyük rağbet görüyor. Ana dili İngilizce olan Malta’da bir yandan yabancı dilinizi geliştirebilir, bir yandan da denizin, kumun ve güneşin tadını çıkarabilirsiniz.

Malta Yaz Okullarında İngilizce Eğitimi

Özellikle son yıllarda artan talep sayesinde Malta, dünyanın yabancı dil turizm merkezlerinden biri haline gelmiş durumda. Ana dili İngilizce olan diğer ülkelere göre çok daha merkezi bir konumda bulunması ve neredeyse yılın dört mevsiminde sunduğu sıcak iklim ile bu şirin ada ülkesi, dünyanın dört bir yanından gelen yabancı öğrencileri misafir ediyor. Doğal olarak bu durum ülkenin dil eğitimi kalitesini de oldukça yukarılara çekiyor. Dünyaca ünlü birçok dil okulu zinciri Malta şubelerini çoktan faaliyete geçirmiş durumda. Alternatiflerin fazla olması sayesinde yabancı öğrenciler, tam da hayal ettikleri Malta yaz okulu deneyimini yaşamakta hiç de zorlanmıyorlar.

Malta Yaz Okulları Fiyatları ile de Yüz Güldürüyor

Ana dili İngilizce olan bir ülkede, hem yaz tatilinizi geçirmek hem de İngilizce eğitimi almak istiyorsanız seçebileceğiniz en düşük bütçeli destinasyonlardan bir tanesi hiç şüphesiz ki Malta. Ada ülkesi, görece uygun fiyatlara sahip olmasına rağmen eğitim kalitesinden de asla ödün vermiyor.

Malta Yaz Okulu Seçenekleriyle Unutulmaz Bir Yaz Tatili

Malta’nın böylesine tercih edilen bir destinasyon haline gelmesinin en önemli sebeplerinden bir tanesi renkli sosyal yaşamı. Malta yaz okulları aktiviteleri bu hareketli sosyal yaşama ayak uydurabilmeniz için biçilmiş kaftan. Yaz okulları dahilinde hazırlanmış programlarda, öğrenciler arta kalan zamanlarda okulların organizasyonlarıyla çok çeşitli etkinliklere katılma fırsatı bulabiliyor. Malta yaz dil okulları öğrencilerine; çok çeşitli spor dallarından farklı sanatsal faaliyetlere, kültürel gezilerden deniz turizmine kadar geniş bir yelpazede etkinlik imkanı sunuyor. Tüm bu etkinlik ve organizasyonlar yaz okullarının programları dahilinde gerçekleşirken, öğrencilerin rahatı ve güvenliği de organizasyon sırasında onlara eşlik eden görevliler tarafından sağlanıyor.

Malta Yaz Okulları Konaklama Açısından da Alternatiflerle Dolu

Malta konaklama konusunda da çeşitliliğini yabancı öğrencilere sunmaktan geri kalmıyor. Dünyanın dört bir yanından sayısız öğrencinin akın ettiği ada ülkesinde aile yanı konaklama, yurt konaklaması veya pansiyonlar gibi çok çeşitli seçenekler bulunuyor. Yalnızca 16 yaşın üzerindeki öğrencilerin tercih edebildikleri aile yanı konaklama metodu ülkede en çok tercih edilen yöntemlerden bir tanesi. Yabancı öğrencileri misafir eden bu aileler Malta devleti tarafından denetim altında tutuluyor ve öğrencilerin güvenle konaklamalarını gerçekleştirmeleri sağlanıyor. Yurt tipi konaklamalarda ise tam pansiyon veya yarım pansiyon gibi çeşitli konseptler sunuluyor. Bütçenize göre paylaşımlı veya paylaşımsız odaları tercih edebilir, kendi yaz tatilinizi kendi talepleriniz doğrultusunda planlayabilirsiniz.

Eğlenceyi eğitimle birleştirmenin yolu yaz tatilinizi yurtdışı yaz okulları seçenekleri ile değerlendirmekten geçiyor. Rengarenk sosyal yaşamı ve sıcacık iklimiyle Malta yaz okulları seçeneklerine hemen göz atabilirsiniz. Daha farklı bir destinasyon arayışındaysanız Amerika yaz okulları veya İngiltere yaz okulları gibi seçenekleri de değerlendirebilirsiniz.

Simdi Ara
Bilgi Istek Formu
preloader