Eurocentres Malta Dil Okulu

1948 yılında kurulan ve dünyanın birçok yerinde hizmet veren Eurocentres, Malta dil okulları arasında dikkat çekiyor. İngiltere, İrlanda, Güney Afrika, Amerika, Avusturalya, Kanada ve Malta’da hizmet veren kurum, 21. yüzyıl iletişimini ve İngilizce dil becerilerini profesyonel bir şekilde entegre ediyor. Bol güneşli ve sıcak bir havaya sahip Msida’da yer alan Eurocentres Malta Dil Okulu, ülkenin en önemli eğitim kurumlarından Malta Üniversitesine de oldukça yakın bir konumda bulunuyor.

Eurocentres Malta

Eurocentres Malta Dil Okulu Hakkında

Bilgi birikimi ve güçlü operasyonel yapısıyla yüksek standartlarda hizmet sunan Eurocentres Malta Dil Okulu, hedeflerini yüksek tutan öğrencilerin beklentilerini karşılamayı başarıyor. Akademik kadrosunu özenle seçen ve alanında en iyiler ile çalışan Eurocentres Malta, dil becerilerini geliştirmek için izlediği kendine özgü yollar sayesinde İngilizce eğitimi eğlenceli bir hale getiriyor.

8 sınıf, kütüphane, öğrenci salonu, bilgisayar odası, bahçe ve terası bulunan Eurocentres Malta Dil Okulu, her yıl dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilere kapılarını açıyor. 16 yaşından itibaren öğrencileri kabul eden kurumda, 30 yaş üzerine eğitim alan kişiler de bulunuyor. En fazla 14 kişilik sınıflarda aktif öğrenmeyi mümkün kılan Eurocentres, başarılı bir kurs hayatı geçirmeyi garantiliyor.

1968’den bu yana Avrupa Konseyi danışmanlığı görevini üstelenen Eurocentres, dil eğitimi konusunda yürüttüğü projelerle birçok okul için dil eğitimi konusunda öncülük ederek kalitesini ve profesyonelliğini kanıtlıyor.

Eurocentres Malta

Eurocentres Malta Dil Okulu Programları

Eurocentres, Malta dil okulu programlarını öğrencinin ihtiyacına göre çeşitlendiriyor. Eğitim süresi istenirse 42 haftaya kadar seçilebiliyor. Seçilecek program, Eurocentres Malta fiyatları açısından da belirleyici oluyor. Kurumda seçilebilecek kurslar şu şekilde sıralanabiliyor;

  • Genel İngilizce
  • IELTS
  • Yeni başlayanlar için İngilizce
  • Open Choice IELTS
  • Yarıyıl / Tüm yıl

Eurocentres Malta Dil Okulu Olanakları

Eurocentres Malta Dil Okulu, eğitim alacak öğrencilere çeşitli konaklama seçenekleri de sunuyor. Okula yürüme mesafesinde olan paylaşımlı daireler, mutfak, çamaşırhane, kablosuz internet ve oda temizliği gibi imkanlarla kurs süresince rahat etmenizi sağlıyor.

Aile yanında kalmak isteyen öğrenciler ise düzenli olarak denetlenen ve son derece güvenli evlere yerleştiriliyor. Aile yanında kalmayı düşünen öğrencilerin aklına ders çalışabilecekleri alanların mevcut olup olmadığı takılabiliyor. Eurocentres Malta, bu konuda öğrencilere güvence vererek sessiz alanlarının bulunacağını garanti ediyor. Ayrıca öğrencinin talebi üzerine helal, glütensiz ya da vegan yiyecek hizmetini ek bir ücret karşılığında sunuyor.

Eurocentres Malta Dil Okulu Fiyatları

Seçilecek dil programı, kursun süresi ve konaklama seçenekleri Eurocentres Malta Dil Okulu ücretleri konusunda belirleyici unsurlar arasında yer alıyor. 1 hafta ila 42 hafta arasında değişen eğitim süreleri ve ders saatleri, kursa kayıt yaptırmadan önce belirlenen İngilizce seviyeniz ve ihtiyacınıza göre şekillendirilebiliyor. Eurocentres Malta ücretleri ile ilgili bilgi almak ve kaydınızı hemen yaptırmak için 0 212 241 02 83 numaralı telefonu arayabilir, WestLine International danışmanlarıyla irtibata geçebilirsiniz.

Simdi Ara
Bilgi Istek Formu
preloader