Work And Travel

Erken Kayıt Olmak Neden Önemlidir?

Work and Travel kayıt dönemi programın başlangıç tarihinden aylar öncesinde başlar. Work and Travel erken kayıt süreci ise kayıtların başlangıcından sonraki bir kaç ay içinde sona eren periyot olarak değerlendirilir. Programa erken kayıt olun. Eğer karar vermeniz uzun sürüyorsa kısaltmanın yollarına bakın. Ekonomik anlamda uygun değilseniz firmanın size sağladığı taksit imkanlarını öğrenin ve planlamanızı buna göre yapın. Unutmayın erken kayıt olmanın size sağladığı bir sürü avantaj vardır. Peki nedir bu avantajlar?

work and travel erken başvuru nasıl yapılır

Work and Travel programına erken kayıt olmak size daha ekonomik bir program sağlar. Program ücretleri kayıt döneminin başlamasıyla en düşük seviyede olur ve sezon ilerledikçe fiyat artışları yaşanır. O nedenle erken kayıt olmak size maddi yönden kazanç sağlar. Work and Travel’a erken kayıt olan bir öğrencinin ödediği miktar ile geç kayıt olan bir öğrencinin ödediği program bedeli arasında 500 USD’lik bir fark olabilmektedir.

Erken kayıt olmanın diğer bir avantajı da bolca iş pozisyonu arasından seçim yapmanıza olanak sağlamasıdır. Bir çok popüler iş pozisyonu ve lokasyon erken tarihlerde kayıt olan öğrenciler için açık haldedir. Bu da istediğiniz pozisyona yerleşme şansınızı büyük ölçüde artırır.

Work and Travel kayıt sürecinde erken kayıt olan ve programa en az iki kişi olacak şekilde grup olarak katılmak isteyen katılımcıların aynı iş yerinde ve konaklama adresinde bulunma ihtimali 100%’e yakındır. Yani arkadaş grubu ile programa katılmak istiyorsanız kontejanların çoğunlukla açık olması nedeniyle mutlaka ama mutlaka erken kayıt yaptırın.

Yukarıdakilere ilaveten erken kayıt olmanız halinde program süreci içerisinde yaşayabileceğiniz olumsuzluklar karşısında yeterli zamanınız olur. Örneğin vize reddi almanız, işinizin iptal olması gibi düşük olasılıklı durumlarda farklı opsiyonları değerlendirebilecek zamana sahip olursunuz.

Özetle Work and Travel fiyatları, programa erken kayıt olmanız durumunda hem maddi anlamda hem de programınızın sağlıklı ilerlemesi bağlamında oldukça avantajlı bir durum oluşturacaktır. Work and Travel kayıt sürecinde hangi tarihlerde başvuru yapmanız gerektiği konusundaki bilgilendirme yazımızı da mutlaka inceleyiniz.

Simdi Ara
Bilgi Istek Formu
preloader