Hakkımızda

ÇalışmayaBaşarmayaHayata Yeni Bir Yol!

Bizler yurt dışında bir şekilde bulunmak ve eğitim görmek isteyen bireylere profesyonelce yol gösteriyoruz. Şimdiye dek binlerce öğrencimizi hayalleriyle buluşturduk; buluşturmaya da devam ediyoruz. Geleceğinize yönelik bazı kararlar vermeniz yetmez; uygulamaya geçmeniz gerekir. İşte o noktada biz buradayız.


Bugün globalleşme yolunda hızla ilerleyen ve milletlerin daha çok iç içe yaşadığı dünyamızda özellikle son yıllarda iş dünyasında ticaret yapan kuruluşların sınırlarının kalmadığını görebiliyoruz. Bu durum daha çok etkileşim ve iletişime ihtiyaç olduğunu dolayısıyla kalifiye kişilere ihtiyaç duyulduğunu gösteriyor. İş hayatında kariyer hedefleri yapan ya da kendini daha çok geliştirmek isteyen herkes iletişimin ne denli önemli olduğunu biliyor bu yüzden yabancı dil öğrenme ve farklı kültürleri yakından tanıyarak tecrübe etme çabalarına girişiyor.

Westline International bünyesindeki her çalışan bu tecrübeleri tatmış şimdi ise bu tecrübelerini yeni kuşaklara aktarmayı görev bilmiş kişilerden oluşuyor. Yapmış olduğumuz ve önem verdiğimiz işimiz bu heyecanı ve tecrübeyi yaşamak isteyenlere yol göstermek, bilinçlendirmek ve bunları en ekonomik şekilde gerçekleştirmektir. Westline, Amerika’dan Çin’e, Rusya’dan Güney Afrika’ya ve Avrupa’nın önemli tüm ülkelerindeki İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca, Rusça, Çince ve daha bir çok dilin eğitimini veren enstitülerin Türkiye’deki resmi acenteliğini yapmaktadır. Ayrıca, henüz üniversite veya daha alt seviyelerdeki kurumlarda öğrenimlerine devam eden öğrencilerimiz için dünyanın çeşitli noktalarında Yaz Okulları, Work and Travel, Internship gibi eğitimlerine ve hayattaki bakış açılarına direkt etkisi olan organizasyonları da yıllardır başarıyla yürütüyoruz. Bu iş tecrübe, güven ve güçlü bir alt yapı ister. İşte biz bu yüzden başarılıyız. Sektöründe öncü firmalardan biri olan Westline hangi bakımdan farklıdır diye soruyor ve bunun cevabını almak istiyorsanız ilgilendiğiniz program ile ilgili ofisimize bilgi almak için gelebilir ve bu sorunun cevabını alabilirsiniz.

2011 senesinden beridir binlerce katılımcıya yol gösterdik ve bugün Work and Travel, Dil Okulları, Internship, Yaz Okulları (Summer Schools), Yurtdışı Üniversite Yerleştirmeleri gibi farklı programlar için yüzlerce öğrencimize yol göstermeye, kariyerlerine etki etmeye ve onları en ekonomik ama aynı zamanda kaliteli hizmet almalarını sağlamaya devam ediyoruz.

Programlarımız hakkında bilgi almak için ofisimize uğramayı unutmayın ve bilgi almaktan çekinmeyin. Çünkü biz, bizi ziyaret edenlere hiçbir zaman potansiyel müşteri gözüyle bakmıyoruz; herkesin merak ettiği alanlarda özgürce, profesyonelce bilgilendirilmesi ve yönlendirilmesi düşüncesine sahip bir misyon üstleniyoruz.

0
+
Mutlu Öğrenci
0
Resmi Partner
0
+
Fincan Kahve
0
%
Vize Oranı

İstatistiklerle Yurt Dışı Eğitim

Yurtdışı eğitim programlarına genel dağılım yıl içerisindeki sezonlara göre değişiklik göstermekte ancak ülke dışına çıkışlar yoğun olarak yaz aylarında gerçekleşmektedir. Bu durum kayıt dönemleri için ise farklılık göstermektedir. Örneğin Work and Travel USA programının kayıt dönemi her yıl Ağustos – Nisan arasında olmakta iken yurtdışında dil okulu ve yaz okulu programları için kayıt dönemi genellikle Mart – Ağustos ayları arasında yoğunluk göstermekte ve tüm aylarda kayıtlar alınmaktadır. Üniversite yerleştirmelerinde ise kayıt dönemi yoğunluğu Mayıs ayı ile artmakta ve Eylül ayına kadar devam etmektedir. Yandaki grafik kurumumuzun programlara göre göndermiş olduğu birey sayılarının yüzdelik oranlarıdır.

Work and Travel
25%
Dil Okulları
25%
Yaz Okulları
20%
Üniversite Yerleştirmeleri
15%
Yurtdışında Staj
15%

Simdi Ara
Bilgi Istek Formu
preloader