Yurt Dışı Dil Okulları ve Yurt Dışı Dil Eğitimi

İş İngilizcesi Kursları

İş dünyasının amansız rekabetinden sıyrılarak bir adım öne geçmenin yollarından biri etkili ve doğru iletişim kurabilmek. Özellikle ticaret ve iş dünyasının giderek globalleştiği ve her firmanın uluslararası düzeyde birçok ilişki kurduğu günümüzde İngilizce çok önemli bir yer tutuyor. Sektörü ne olursa olsun, iş dünyasında uluslararası rekabette güçlü bir yer edinebilmek için İngilizceyi olabildiğince etkili ve doğru kullanabilmek gerekiyor.

iş ingilizcesi

Yurtdışında İngilizce eğitimi veren dil okulları çok çeşitli programlarla farklı taleplere yönelik imkanlar sunuyor. İş İngilizcesi (Business English) programları da bu eğitimler arasında en çok tercih edilenlerden bir tanesi. Orta düzeyde İngilizce konuşabilen ancak bunu özellikle iş hayatı için çok daha üst seviyelere çıkarmak isteyen kişilere yönelik olarak sunulan programlarla iş dünyasında uluslararası ilişkiler kurmak oldukça kolay hale geliyor.

Kariyeriniz İçin Altın Adım: İş İngilizcesi

Özellikle Amerika, İngiltere veya Kanada gibi ülkelerde sunulan Business English programları, orta düzeyde İngilizce bilen kişilere yönelik sunuluyor. Başlangıç seviyesinde konuşabilen veya hiç İngilizce bilmeyen kişilerin ise öncelikle genel İngilizce kurslarına başlamaları, daha sonra ise seçmeli ders olarak iş İngilizcesi eğitimi almaları öneriliyor.

İş İngilizcesi kursları haftada 20 saatten başlayan ve daha yüksek ders yoğunluğu içeren programlarla çeşitlilik sunuyor. Eğitim süreniz, ihtiyaçlarınız ve talebiniz doğrultusunda şekilleniyor. Ayrıca kursların birçoğunda farklı sektörlere yönelik seçmeli ders imkanları da bulunuyor.

Yurtdışında İş İngilizcesi (Business English) Eğitimi Almak Size Neler Katar?

 • Uluslararası alandaki tüm ticari faaliyetlerinizde kendinizi en doğru ve rahat şekilde ifade edebilmenize olanak sağlar.
 • Doğal ve akıcı konuşmanıza imkan vererek ana dili rahatlığında yabancı dil kullanımını mümkün kılar.
 • Çeşitli sertifikalar sunan programlarla kariyeriniz ve CV’niz için önemli bir pozitif etki oluşturur.
 • Tüm dünyada iş yapabilme fırsatı sunarak karşınıza çıkabilecek iş fırsatlarının katlanmasını sağlar.
 • Resmi yazışmalarda etkili bir İngilizce kullanabilmenize imkan tanır.
 • Sunum teknikleri, mail yazışmaları, mülakat teknikleri gibi iş hayatınızda ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü alanda etkili iletişim kurabilmenin yolunu açar.
 • Yalnızca dil eğitimi vermekle kalmaz, aynı zamanda iş dünyasında başarılı olmanız için çok çeşitli eğitimler sunar.
 • Farklı ülkelerdeki iş kültürlerini ve pratiklerini tanımanıza olanak tanır.
 • İş dünyasında önemi çok büyük olan ikna edici konuşma ve hitabet konularında özel eğitimler almanızı sağlar.
 • Her türlü uluslararası iletişimizde tercüman kullanma zorunluluğunuzu ortadan kaldırarak hem zamandan hem de paradan tasarruf etmenize imkan tanır.
 • Yurtdışında İngilizce eğitim almanın avantajlarıyla birlikte farklı deneyimler yaşamanızı sağlar.
 • İş dünyasındaki prestijinizi arttırırken sosyal yaşamınıza da pozitif anlamda etki eder.

Siz de kariyerinize yepyeni bir boyut kazandırmak ve iş hayatınızda rahatça İngilizce konuşabilmek istiyorsanız, profesyonel danışmanlık hizmetlerimizden faydalanabilir, yurtdışında iş İngilizcesi eğitimi alabilirsiniz. Farklı ülkelerde çeşitli taleplere yönelik olarak sunulan dil okulları arasından dilediğinizi seçerek eğitiminize başlamak için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Simdi Ara
Bilgi Istek Formu
preloader