Yurt Dışında Üniversite

İngiltere’de Yüksek Lisans

Dünyanın en prestijli üniversitelerini barındıran İngiltere, yurt dışında yüksek lisans yapmak isteyen kişilerin radarında çok önemli bir yer tutuyor. Lisans diplomanızı ister Türkiye’den ister yurt dışındaki bir üniversiteden almış olun, İngiltere’de yüksek lisans yapma fırsatını değerlendirerek eğitim kalitenizi kat kat artırabilir, son derece prestijli bir diplomaya sahip olabilirsiniz.

ingiltere'de yüksek lisans eğitimi

İngiltere’de Master Yaparak Eğitim Hayatınıza Prestij Katın

Dünyaca ünlü eğitim kurumlarına ev sahipliği yapan İngiltere’den alacağınız bir yüksek lisans diploması iş hayatınızda en büyük kozlarınızdan biri haline gelecek. Alanınız ne olursa olsun, İngiltere master fırsatlarını değerlendirerek hem eğitim hayatınız hem de kariyerinizde dev bir adım atabilirsiniz.

İngiltere’de Yüksek Lisans Yapmanın Avantajları

İngiltere’de yüksek lisans sadece 1 yıl sürüyor

İngiltere master programları ülkemizin aksine 2 yıl değil yalnızca 1 yıl sürüyor. Bu sayede yüksek lisans eğitiminizi çok daha hızlı tamamlayıp dilerseniz iş hayatına atılabilir, dilerseniz de doktora çalışmalarına başlayabilirsiniz.

Dünyanın en prestijli üniversitelerinden diploma alma fırsatı

Tüm dünyada kalitesi kabul görmüş üniversitelerden diploma alma şansı İngiltere’de yüksek lisans yapmayı tercih edenleri bekliyor. Her türlü iş alanında kariyerinize çok büyük avantajlar katacak bir diplomayla çok daha başarılı olma şansını elde edebilirsiniz.

İngiltere yüksek lisans maliyetleri Türkiye ile aynı düzeyde

İngiltere yüksek lisans fiyatları, buradaki eğitimin yalnızca 1 sene sürmesinin avantajıyla Türkiye’de yüksek lisans yapmak ile aynı seviyelerde seyrediyor. Türkiye’deki herhangi bir vakıf üniversitesine 2 yıl boyunca harcayacağınız para ile İngiltere’nin prestijli üniversitelerinden yüksek lisans diploması alabilirsiniz.

Pre-Master programları ile yüksek lisansa hazırlık

Halihazırda yeterli seviyede İngilzcesi bulunmayan adaylar için İngiltere’de Pre-Master programları uygulanıyor. Bu sayede İngilizce seviyeniz yeterli akademiz düzeye getirildikten sonra yüksek lisans programınız başlıyor. İngilizcesi yeterli seviyede olmayan adayların da böylece İngiltere’de master yapma şansı bulunuyor.

ingiltere'de Master ve MBA

Westline International ile İngiltere’de Yüksek Lisans Çok Daha Kolay

Siz de yurt dışında yüksek lisans yapma kararını verip rotanızı İngiltere’ye çevirdiyseniz, Westline International’ın profesyonel danışmanlık hizmetlerinden faydalanarak eğitim planlamanızı çok daha kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. İngilizceniz yeterli seviyede değilse öncelikle İngiltere Dil Okulları alternatifini de değerlendirebilir veya direkt olarak İngiltere yüksek lisans fırsatlarına yönelebilirsiniz.

Simdi Ara
Bilgi Istek Formu
preloader