Malta Dil Okulları ve Malta Dil Okulu Fiyatları

GSE Malta Dil Okulu

GSE Malta ismiyle tanınan Gateway School of English Malta, Malta dil okulları arasında butik şekilde hizmet veren en prestijli kurumlardan bir tanesi. 2002 yılında kurulan okul o günden bu yana eğitim kalitesini hızla iyileştiriyor. Bir aile şirketi gibi yönetilmesine rağmen eğitim kadrosundan tesis olanaklarına kadar dünyanın önde gelen zincir okullarıyla yarışabilecek nitelikte olan GSE Malta dil okulu, Malta’nın St. Julian’s şehrinde konumlanıyor.

GSE Malta Dil Okulu

GSE Malta Dil Okulu Hakkında

GSE Malta dil okulu, butik dil okulu kavramının tüm avantajlarını bünyesinde barındırmanın yanında oldukça kurumsal bir yapı sunmasıyla da öğrencileri memnun ediyor. Öğrencilerine oldukça sıcak ve samimi bir ortam sunan kurum, eğitim kalitesinde ise asla ödün vermiyor. Tamamı ana dili İngilizce olan eğitmenlerden kurulu bir öğretmen kadrosuna sahip olan GSE Malta, hem Türkiye’den Malta’da dil eğitimi almak isteyen öğrenciler hem de dünyanın çeşitli noktalarından rotasını bu şirin ada ülkesine çevirenler tarafından sıklıkla tercih ediliyor.

GSE Malta bünyesinde 8 adet sınıf bulunuyor. Her bir sınıftaki maksimum sınıf mevcudu 12 olarak belirlenmiş. Yani bir diğer deyişle GSE Malta dil okulu öğrencileri 12 kişiden fazla öğrenciye sahip sınıflarda eğitim almıyor. Bu sayede öğretmenlerin her bir öğrenciyle yeteri kadar ilgilenmesi garanti altına alınmış oluyor.

GSE Malta dil okulu tarafından özen gösterilen konulardan bir diğeri ise okul içerisinde yeterli çok kültürlülüğün sağlanması. Bu doğrultuda GSE Malta, yılın her döneminde okulda en az 8 farklı milletten öğrencinin mevcut olacağının garantisini veriyor. Bu sayede GSE Malta öğrencileri İngilizce eğitimleri sırasında farklı milletlerden insanlarla sosyalleşme imkanı bulmuş oluyor.

GSE Malta

GSE Malta Dil Okulu Programları

GSE Malta, farklı taleplere sahip öğrencilere tam da istedikleri şekilde düzenlenmiş eğitim programlarını içeren kurslar sunuyor. Öğrencinin program tercihi de GSE Malta fiyatları konusunda belirleyici rol oynuyor.

  • Genel İngilizce Kursu
  • Yoğun İngilizce Kursu
  • Sınav Hazırlık Kursları
  • İş İngilizcesi
  • Öğretmen İngilizcesi
  • TOEFL/IELTS Hazırlık
  • Bire bir İngilizce

GSE Malta Dil Okulu Olanakları

Gateway School of English Malta, öğrencilerine yalnızca kaliteli bir dil eğitimi değil aynı zamanda eğlenceli bir tatil de vadediyor. Bu bağlamda GSE Malta bünyesinde çeşitli sosyal aktiviteler ve etkinlikler düzenleniyor. Ayrıca Malta’nın merkezi noktalarına da oldukça yakın bir konumda bulunan okul, sık sık turistik merkezlere geziler düzenliyor.

GSE Malta bünyesindeki tüm sınıflar klimalı ve en son teknolojilerle donatılmış. Aynı zamanda GSE Malta öğrencileri ücretsiz Wi-Fi, kafeterya veya kütüphane gibi olanaklardan da yararlanabiliyor.

Gateway School of English

GSE Malta Dil Okulu Fiyatları

Tüm Malta dil okulu seçeneklerinde olduğu gibi GSE Malta dil okulu ücretleri konusunda da öğrencinin konaklama ve program tercihi önem teşkil ediyor. Farklı uzunluklar ve yoğunluklarda sunulan programlara göre GSE Malta ücretleri de değişiklik gösteriyor. Malta’nın kaliteli eğitimiyle öne çıkan prestijli dil okulunda eğitim almak için 0 212 241 02 83 numaralı telefondan hemen WestLine International danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.

Simdi Ara
Bilgi Istek Formu
preloader