Malta Dil Okulları ve Malta Dil Okulu Fiyatları

Cavendish Malta Dil Okulu

Cavendish Malta dil okulu Malta’nın başkenti Valletta’da yer alıyor. Malta dil okulları arasında tarihi öneme sahip binasıyla öne çıkan okul, 1983 yılında kurulmuş. Malta’nın en köklü dil okullarından biri olan Cavendish Malta’nın binası UNESCO Dünya Mirasları Listesi’nde bukunuyor. 15. yüzyıl savaşçıları tarafından inşa edilmiş olan bina,  Malta kültürünü de en net şekilde ortaya koyan yapılar arasında bulunuyor.

Cavendish Malta Dil Okulu

Cavendish Malta Dil Okulu Hakkında

 

Akdeniz’de yer alan bu şirin ada ülkesinin başkentinde konumlanan Cavendish Malta dil okulu, konum itibariyle de oldukça avantajlı özellikler sunuyor. Cavendish dil okulundan ülkenin hareketli noktalarından Sliema’ya feribot ile ulaşmak için yalnızca birkaç dakika yürümek yeterli oluyor. Ayrıca okul binasının çok yakınında bir adet otobüs durağı bulunuyor. Ülke içi ulaşımın oldukça kolay olduğu bir coğrafya olan Malta’da otobüsler ile ulaşımınızı kolayca sağlayabilirsiniz.

Cavendish Malta dil okulunun yer aldığı başkent Valletta sakin ve huzurlu bir atmosfer sunmasının yanı sıra sakinlerine ihtiyaç duyabilecekleri her şeye kolay ulaşım imkanı da tanıyor. Şehirde birçok alışveriş merkezi ve kafe bulunuyor. Ayrıca Cavendish Malta’nın yer aldığı bölge sakin ve huzurlu bir eğitim dönemi geçirmek için oldukça uygun bir konum.

Cavendish Dil Okulu

Cavendish Malta Dil Okulu Programları

30 yılı aşkın bir tecrübeye sahip olan Cavendish dil okulu, öğrencilerine çeşitli alanlarda uzmanlaşabilecekleri İngilizce eğitim programları sunuyor. Öğrenciler talep ve ihtiyaçlarına göre bu kurslardan dilediklerini seçebilirlerken Cavendish Malta fiyatları da buna göre değişiklik gösteriyor.

  • Genel İngilizce Kursu
  • Yoğun İngilizce Kursu
  • TOEFL/IELTS Hazırlık Kursu
  • Bire Bir İngilizce
  • Sosyal Kurslar
  • Bireysel Dersler
  • Aile Programları

Cavendish Malta

Cavendish Malta Dil Okulu Olanakları

Cavendish Malta, ülkenin başkentinde konumlanmasının da avantajıyla sosyal aktivite ve geziler açısından oldukça zengin bir eğitim kurumu. Malta’da dil eğitimi için bu okulu tercih eden öğrenciler, ülkenin birçok noktasını kolayca gezme imkanı bulabiliyor. Ayrıca okul bünyesinde programlar süresince çeşitli sosyal aktiviteler de düzenleniyor.

Cavendish Malta dil okulunda bulunan sınıfların tümü klimalı. Son teknolojilerin kullanıldığı sınıflarda çeşitli Workshop’lar da düzenleniyor. Ayrıca Cavendish Malta dil okulu öğrencileri ücretsiz Wi-Fi hizmetinden de faydalanabiliyor. Öğrencilerine çeşitli konaklama imkanları da sunan Cavendish Malta’da teraslı bir adet çatı katı dairesi de mevcut.

Cavendish Malta Dil Okulu Fiyatları

Cavendish Malta dil okulu ücretleri öğrencilerin program tercihi ve konaklama seçimine göre değişiklik gösteriyor. Dönemsel kampanya ve indirimler de sunan okul, yılın her döneminde kurs hizmeti vermeye devam ediyor. Cavendish Malta ücretleri hakkında detaylı bilgi almak için 0 212 241 02 83 numaralı telefondan WestLine International danışmanlarına ulaşabilirsiniz.

 

Simdi Ara
Bilgi Istek Formu
preloader