EC English Malta Dil Okulu

Malta dil okulları arasında en sık tercih edilen kurumlardan biri olan EC Malta Dil Okulu, avantajlı konumu, modern tesisleri ve kaliteli eğitimiyle öne çıkıyor. Dil eğitiminde tüm dünyanın tercih ettiği bir merkez haline gelen Malta’nın en hareketli bölgesi olan St. Julian’s şehir merkezinde yer alan dil okulu, öğrencilerine yabancı dil öğrenme şansının yanında unutulmaz bir tatil deneyimi de vadediyor.

EC English Malta Dil Okulu

EC English Malta Dil Okulu Avantajları

EC Malta dil okulunu ülkenin en popüler eğitim kurumlarından biri haline getiren en önemli özelliklerinden bir tanesi, okulun yer aldığı konum. Eğlencenin tam merkezinde yer alan EC English düzenlediği sosyal aktivitelerle de öne çıkıyor. Karakoke partilerinden çevre bölgelerdeki turistik merkezlere düzenlenen gezilere kadar çok zengin bir sosyal aktivite yelpazesine sahip olan EC English, tüm bunların yanında oldukça yetkin bir eğitim kadrosuna da sahip.

EC English Malta Dil Okulu Programları

EC English, tüm dünyada eğitim veren bir dil okulu zinciri. Dil eğitimi alanında oldukça prestijli bir konuma sahip olan kurumun Malta’daki şubesi çok çeşitli programlarla İngilizce eğitimi sunuyor. 30 yaş üstü öğrencilere özel olarak hazırlanan eğitimlerden TOEFL-IELTS gibi sınavlara yönelik olarak sunulan hazırlık programlarına kadar farklı alternatifler sunan okul, her kesimden öğrencinin aradığını bulabileceği merkezlerden bir tanesi. Toplam 600 kişilik bir kapasiteye sahip olan EC English Malta, program uzunlukları bakımından da çeşitlilik sunuyor.

  • Genel İngilizce
  • İş İngilizcesi
  • Akademik Yıl İngilizcesi
  • TOEFL-IELTS Hazırlık
  • Cambridge Sınav Hazırlık
  • 30+ İngilizce
  • Yoğun İngilizce
  • Bire bir İngilizce

Öğrencilere özel olarak ayrılan kafe, ücretsiz Wi-Fi imkanı, teras gibi imkanları bulunan bir tesise sahip olan EC English Malta, konumu itibariyla ulaşım açısından da oldukça sorunsuz bir eğitim imkanı sunuyor. EC English Malta öğrencileri genellikle okula yürüme mesafesinde yer alan otel veya yurtlarda konaklıyor. Ayrıca Malta’nın en önemli cazibe merkezlerine de yürüme mesafesinde bulunan okul ulaşım masraflarınızı minimumda tutmanıza imkan tanıyor.

EC English öğrencileri ülkedeki belirli plajlara ücretsiz giriş sağlayan bir plaj kartına sahip oluyorlar. Ayrıca EC English öğrencilerin havaalanı karşılamalarını da ücretsiz olarak sağlıyor. Eğitim için gerekli tüm materyaller de yine okul tarafından ücretsiz olarak tahsis ediliyor.

EC English Malta Dil Okulu Ücretleri

EC English ücretleri konusunda belirleyici birkaç önemli faktör bulunuyor. EC English fiyatları genellikle öğrencinin tercih edeceği program türü ve süresine göre değişiklik gösteriyor. Konaklama türüne göre de değişiklik gösterebilen EC Malta dil okulu ücretleri hakkında detaylı bilgi almak için hemen 0 212 241 02 83 numaralı telefondan WestLine International danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.

EC English Malta Dil Okulu Fiyatları

Not: 18 Haziran - 30 Eylül tarihleri arasındaki kurslara ve konaklamalara 20EU ile 120 EU arasında yüksek sezon ücret farkı uygulanır. Havaalanı transfer ücretleri 25 EUdur.İlgili okulun son dakika fiyat değişiklikleri olabiliceğini unutmayın,kesin fiyat bilgisi için danışmanlarımızla iletişime geçin.
Konaklama Tipi4 Hafta6 Hafta8 Hafta12 Hafta24 Hafta
Paylaşımlı Ev Çift Kişilik Oda13322000266037507220
Paylaşımlı Ev Tek Kişilik Oda15522320310044158540
Paylaşımlı Apartman Çift Kişilik Oda13522020270038157340
Paylaşımlı Apartman Tek Kişilik Oda17522620350050159740

Simdi Ara
Bilgi Istek Formu
preloader