Yurt Dışında Üniversite

yurt disi universite

Yurt Dışında Üniversiteneden westline universiteYurt dışında okumaya karar verdiyseniz mutlaka ama mutlaka profesyonel bir danışmanlık hizmeti almanız gerekir. Yurt dışındaki üniversite tercihiniz geleceğinize yön veren karar aşamalarından biridir. Bu aşamada alacağınız eksik ve yanlış danışmanlık hizmeti hayallerinizin yıkılmasına ve yapmış olduğunuz masrafların boşa gitmesine neden olabilir.

Profesyonel danışmanlık hizmetlerimizle yurt dışında beklentilerinize ve hedeflerinize göre size en uygun üniversiteyi danışmanlarımızla belirleyip başvuru ve okul kabul aşamalarını pürüzsüz bir şekilde geçebilirsiniz. Yurt Dışı Üniversite Seçimlerinde Neden WestLine başlıklı sayfamızı ziyaret edin!

universite danismanlik hizmetleri

Sizin için en uygun üniversiteyi bulmanın yanı sıra problemsiz bir şekilde okullara resmi başvurularda bulunuyor ve sizin adınıza kabulünüzü alıyoruz. Vize için gerekli evrakların toparlanması ile konsolosluk işlemlerinizi yapıyor okul öncesi oryantasyonunuzu gerçekleştiriyoruz. Sadece yurt içinde değil gitmiş olduğunuz ülkedeki partnerlerimizle size ilk bir yıl kesintisiz destek veriyoruz.

Gittiğiniz ülkeye ayak basar basmaz yetkililerimiz öğrencilerimizi havalimanında karşılıyor ve konaklayacakları adrese götürüyor. Daha detaylı bilgi için Danışmanlık Hizmetlerimiz başlıklı sayfaya gidiniz.

yok-denkligi

Yurt dışında tercih ettiğiniz üniversitenin diplomasının Türkiye’de geçerli olabilmesi için ilgili okulun YÖK tarafından tanınır olması gerekiyor. Son zamanlarda özellikle bazı balkan ülkelerindeki üniversitelerin YÖK tanınırlılığı ortadan kalktı. Bu nedenle yapılan yanlış başvurular zamanınızı boşa harcamanıza neden olabilir. O nedenle gideceğiniz üniversitenin denkliği konusunda emin olmanız gerekiyor. Son düzenlemelerle birlikte kamuyu ilgilendiren bölümlerden mezun olmanız durumunda dünyanının en ünlü okullarına gitseniz bile ülkeye döndüğünüzde STS denilen seviye tespit sınavına girmeniz gerekiyor. YÖK Denkliği ve Mevzuatı başlıklı sayfamızı mutlaka ziyaret edin!


Simdi Ara
Bilgi Istek Formu
preloader