Yaz Okulları

Yaz Okulları

Yurt Dışında Yaz Okulları / Junior Programlar

10 – 17 yaş arası junior programlarımız, gençlerimizin ve çocuklarımızın özgüven aşılamasına ve İngilizce dil becerilerini küçük yaşlarda geliştirmesine olanak sağlıyor. Gün be gün verilen aktivite planlarıyla aileler çocuklarının hangi gün hangi saatte neler yaptığını biliyor. En popüler destinasyonlarımız olan İngiltere, Amerika, Kanada ve Malta’daki Yaz Okullarımız özellikle yaz sezonuna doğru ciddi bir talep almaktadır.


İngiltere'de Yaz Okulları

İngilizce’nin ana vatanında bir çok aktivite olanağıyla junior programlar için bir çok seçeneğiniz bulunuyor.İngiltere'de Yaz Okulları »

Amerika Yaz Okulları

Fırsatlar ülkesi Amerika’da bir çok eyalette çeşitli aktivite programlarıyla yaz okullarımızı incelediniz mi?Amerika'da Yaz Okulları »

Malta'da Yaz Okulları

Akdeniz ikliminin hakim olduğu bu küçük ama sevimli adada junior programlar en çok tercih edilenler arasında. Üstelik Türkiye’ye 1,5 saat uzaklıktaMalta'da Yaz Okulları »

Kanada Yaz Okulları

Refah seviyesi yüksek ülke olan Kanada junior programlar için ayrıca en çok tercih edilen ülkelerden biridir.Kanada'da Yaz Okulları »

Sosyal Aktiviteler ve Geziler

Yaz Okullarında sosyal aktivitelerin ve eğitim süresince yapılan gezilerin nasıl oldukları konusunda bilginiz var mıydı? Gelin beraber inceleyelim.Sosyal Aktiviteler ve Geziler »

Sıkça Sorulan Sorular

Yaz Okulları konusunda soru işaretleriniz mi var? Ya da daha fazla bilgi almak mı istiyorsunuz. Bu sayfamızda sıkça sorulan sorulara yer verdik.Yaz Okullarında Sıkça Sorulan Sorular »
Simdi Ara
Bilgi Istek Formu
preloader