LAL/IELS Malta Dil Okulu

Malta’nın önde gelen şehirlerinden biri olan Sliema’da yer alan LAL/IELS Malta dil okulu, ülkenin önde gelen eğitim kurumlarından bir tanesi konumunda. Deniz kenarında yer alan okul şehirdeki birçok sosyal aktiviteye kolay ulaşılabilen bir mesafede olması sayesinde konum olarak oldukça avantajlı durumda. Başkent Valetta’ya da şehir içi ulaşım ağlarıyla kolayca bağlanan LAL/IELS hem ülkemizden hem de dünyanın dört bir yanından Malta’da dil eğitimi almak isteyen öğrencilerin en sık tercih ettikleri okulların başında geliyor.

IELS Malta Dil Okulu

LAL/IELS Malta dil okulu 700 öğrencilik bir kapasiteye sahip. Toplamda 100 sınıfa sahip olan okulun eğitim kadrosu da oldukça kaliteli. Tamamı ana dili İngilizce olan eğitmenlerden oluşan bir kadroya sahip olan LAL/IELS, sunduğu kaliteli eğitim ile ülkenin en çok tercih edilen eğitim kurumları arasında yer alıyor. Aynı zamanda tesis olanakları konusunda da oldukça zengin olan LAL/IELS’de ücretsiz Wi-Fi, kafetarya, yemekhane, öğrencilerin kullanımına sunulan iPad’ler, kahve makineleri ve teras kullanım imkanı da bulunuyor. 1985 yılında kurulmuş olan LAL/IELS o tarihten bu yana her yıl yükselttiği eğitim kalitesiyle de dikkat çekiyor.

LAL/IELS Malta Dil Okulu Programları

LAL/IELS dil okulu yalnızca IELS adıyla da tanınıyor. Dünyanın çeşitli bölgelerinde yabancı dil eğitimi alanında hizmet veren kurum alanının başarılı okulları arasında yer alıyor. IELS Malta şubesi de çok çeşitli alanlarda ve farklı uzunluklarda İngilizce eğitim programları sunuyor.

  • Genel İngilizce
  • Yoğun İngilizce
  • Akademik Yıl İngilizcesi
  • Üniversite Hazırlık
  • TOEFL/IELTS Hazırlık
  • İş İngilizcesi
  • 40+ İngilizce
  • İngilizce Öğretmenliği Eğitimi

LAL/IELS Malta

LAL/IELS Malta Dil Okulu Avantajları

LAL/IELS, Malta dil okulları arasında uygun fiyatlarla sunduğu konaklama çözümleriyle öne çıkıyor. Konum olarak da avantajlı bir noktada bulunan okulun anlaşmalı yurtları ve otellerinde konaklayabilirsiniz. Aynı zamanda LAL/IELS sosyal aktiviteler açısından da oldukça zengin. Sliema şehrinin en hareketli noktalarına oldukça yakın bir mesafede konumlanan okul ülkenin Como ve Gozo gibi diğer adalarına ya da Valetta gibi önemli merkezlerine de turlar düzenliyor. LAL/IELS okulu öğrencileri eğitimleri boyunca düzenlenen sosyal aktiviteler sayesinde bir yandan İngilizce eğitimi alırken bir yandan da unutulmaz bir tatil yaşamanın keyfini sürüyor.

LAL/IELS’in anlaşmalı olduğu otel ve yurtların birçoğunda teraslarda havuz mevcut. Son derece modern olanaklarla donatılan bu tesislerde öğrencilerin konforu tam anlamıyla düşünülmüş. Tercihe göre kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeği de sunulan konaklama imkanlarından dilediğinizi seçebilirsiniz.

IELS Malta Fiyatları

LAL/IELS Dil Okulu Fiyatları

LAL/IELS fiyatları konusunda belirleyici bazı faktörler bulunuyor. Bunların en temelini tabii ki öğrencinin seçeceği program türü ve uzunluğu oluşturuyor. Farklı taleplere yönelik olarak sunulan İngilizce programları değişen LAL/IELS ücretleri ile sunuluyor. Dönemsel kampanyalar ile WestLine International’a özel indirimlerden faydalanmak ve LAL/IELS ücretleri hakkında bilgi sahibi olmak için 0 212 241 02 83 numaralı telefondan hemen bize ulaşabilirsiniz.

Simdi Ara
Bilgi Istek Formu
preloader