Yurt Dışı Dil Okulları ve Yurt Dışı Dil Eğitimi

Yurt Dışı Dil Okulu Tercihinizi Yapmadan Önce

Sevgili öğrenciler ve yurt dışında dil eğitimi almak isteyen adaylar,

Yurt dışında dil eğitimi almak istiyorsunuz ve hayallerinizde ise Amerika, İngiltere, Kanada, Malta, Almanya veya Fransa ya da başka bir ülkede dil eğitimi almak var. Bizler ise hali hazırda zaten  dünyanın bir çok ülkesindeki artık marka haline gelmiş eğitim kurumlarının Türkiye’deki resmi temsilcisiyiz. Eğer yurt dışında dil eğitimi almak istiyorsanız mutlaka ama mutlaka profesyonel bir danışmanlık hizmeti almalısınız. Neden mi? Çünkü, yabancı dilinizi geliştirmek istiyorsunuz ancak nereden ve nasıl başlayacağınızı bilmiyorsunuz. Yurt dışı dil okulu için ayıracağınız bütçenin size uyup uymadığı hakkında hiç bir fikriniz yok. Hangi ülkeye ve o ülkedeki dil okuluna giderseniz size daha faydalı ve bütçenize uygun olacağını tahmin edemiyorsunuz. Londra’daki dil okulları size popüler ve daha yatkın geliyorken aslında Manchester’daki sosyal ortamların Türk yoğunluğunun daha az olduğunu bilemeyebilirsiniz. Ya da orta ölçek kalitede bir dil okulunun Türk yoğunluğu fazla olabilir ancak siz bunu bilemeyebilirsiniz. Daha da eklemek gerekirse tecrübelerimizden kaynaklanan bilgi birikimine dayanarak orta düzey fiyatlı bazı okulların, ismini marka olarak duyurmuş ve popüler olan yine bazı dil okullarından daha kaliteli eğitim verdiğini biliyor muydunuz? Yurtdışı dil eğitimi, eğlenceli ve benzersiz tecrübelerle dolu olduğu kadar oldukça meşakkatli de bir süreç. Özellikle bambaşka bir ülkede, farklı kültürlere sahip insanlarla geçireceğiniz zamanı doğru ve etkili bir şekilde planlamak büyük önem taşıyor. İşte tam da bu noktada WestLine International’ın tecrübeli ve profesyonel kadrosu devreye girerek sizi bekleyen bu macerayı en ince detayına kadar planlıyor.

Yanlış ve Eksik Yönlendirmeler Vize Reddi Almanıza Neden Olabilir

Yurt dışında bir dil okuluna gitmek ve buralarda dil eğitimi almak isteyen bireylerin %20’sinin almış oldukları özensiz ve profesyonel olmayan danışmanlık hizmetleri nedeniyle vize aşamasında red aldıklarını biliyor muydunuz? Bu oran yurt dışında üniversite okumak isteyen ve danışmanlık hizmeti alanlarda ise %30’dur. Yani yurt dışında dil eğitimi almadan önce kendinizi emin ellere teslim etmelisiniz. Ayrıca bütçenize, dil seviyenize ve beklentilerinize yönelik bir ülke ve okulun tercih edilmesi de yine deneyimli bir danışmanlık hizmeti gerektirir. Örneğin, yurt dışında okurken aynı zamanda çalışmak istiyorsanız buna imkan veren ülkeler de vardır. Ancak böylesine cazip bir imkanınız olmasına rağmen eksik bilgilendirmelerle bunlardan yararlanamayabilirsiniz.

Yurt Dışı Dil Okulları için Vermiş Olduğumuz Danışmanlık Tamamen Ücretsiz!

Yurt dışında dil eğitimi almak için hangi okulu ve ülkeyi seçerseniz seçin, tüm bilgilendirmeler, vize danışmanlığı, akademik raporlama ve bireye uygun bir yol haritasının çizilmesi gibi profesyonellik gerektiren yönlendirmelerin hepsi ücretsizdir. WestLine, dünyanın dört bir tarafındaki okulların, Türkiye’de resmi olarak temsilciliğini yapan bir yurt dışı eğitim danışmanlığı kurumudur. O nedenle ister telefon ister yüz yüze yapılacak görüşmelerin ve bilgilendirmelerin karşılığı olan ücretlendirmelerden tamamen muafsınız. Ücretlendirmeleriniz sadece tercih edeceğiniz okulun ücretleri olmakla birlikte WestLine bu süreçten ekstra bir ücret almamaktadır.

Tecrübeli Bir Danışmanlık Almıyorsanız Fazla Ücret Ödeyebilirsiniz!

Yurt dışındaki dil okullarının hemen hemen hepsi belli dönemlerde Türkiye’ye özel kampanyalar yapmaktadır. Ancak yapılan bu kampanyaların eğitim almak isteyen adaylarca değerlendirilmesi danışmanlık firmalarının insiyatifindedir. Yani haberiniz olmadan daha düşük ücretlerle gitmek istediğiniz ülke ve dil okuluna kayıt olabilirsiniz. Tabii eğer bu kampanya ve fiyatlandırmalardan danışmanınızın haberi olursa faydalanabilirsiniz. Bunun için de tecrübeli ve yurt dışından gelen tüm fiyatlandırmaları veri tabanına girecek personelin olması profesyonel olarak hizmet veren tüm danışmanlık şirketlerinin olmazsa olmazlarındandır. O nedenle bireysel başvuru yapıyor olsanız dahi daha uygun fiyatlarla gidebilme imkanınız varken aynı okula daha yüksek ücretler ödeyebilirsiniz.

Yurt Dışı Dil Eğitimi Konusunda Neden Profesyonel Danışmanlık Almalısınız?

Herhangi bir dili en efektif şekilde öğrenmenin yolu, o dilin konuşulduğu bir ülkede dil eğitimi almaktan geçiyor. Ancak yurt dışında dil eğitimi almanın da kendine has belli başlı zorlukları var. Konaklama, okul veya program seçimi, ülke ve program süresi belirleme gibi birçok konuda en doğru kararı verebilmek, eğitim sürecinizin kaliteli bir şekilde gerçekleşmesinde büyük bir rol oynuyor. Bu noktada uzman kadrolar tarafından sağlanan yurt dışı eğitim danışmanlığı, önünüzdeki dil eğitimi serüveninin sorunsuz geçmesini sağlıyor.

Profesyonel danışmanlık desteği alarak yurt dışı eğitim serüveninizi başlatmak, yalnızca dil okulu veya konaklama seçiminde değil, eğitiminiz boyunca karşılaşabileceğiniz öngörülemeyen sorunlarda da büyük bir avantaj sağlıyor.

WestLine International ile Sorunsuz Yurt Dışı Eğitimi

Uzun yıllara dayanan tecrübesi, uzman ve profesyonel kadromuz ile her detayına kadar planlı, sorunsuz ve kaliteli bir yurt dışı eğitim süreci geçirmeniz için yanınızda. Öğrenmeyi veya geliştirmeyi istediğiniz dil ne olursa olsun, WestLine International’ın dünyanın dört bir yanında anlaşmalı olduğu dil okulları seçenekleriyle unutulmaz bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Doğru Rotayı Belirliyor ve İdeal Okulu Birlikte Seçiyoruz

Yurtdışı dil eğitimi konusu her alanda sayısız alternatifle dolu. Bu alternatifler arasından sizin için ideal olana karar vermenin ilk adımı ise tabi ki öğrenmek istediğiniz dili belirlemek. Ancak iş tabi ki lisan seçimiyle bitmiyor. İngilizce öğrenme amacıyla yurtdışında eğitim almaya karar veren bir kişinin önünde İngiltere Dil Okulları, Amerika Dil Okulları veya Malta Dil Okulları gibi sayısız alternatif diziliyor. Bu noktada talep ve ihtiyaçlarınızı, bütçenizi, tercih edeceğiniz olanakları bir potada eriterek size en uygun olan okul alternatiflerini sıralıyoruz. Böylece eğitim süresince olası kötü sürprizlerin önüne geçilirken, kaliteli bir eğitimin de kapıları aralanıyor.

Yurt Dışı Eğitiminiz Boyunca Yanınızdayız

Westline International’ın desteği yalnızca sizin için ideal okulu bulmakla kalmıyor. Eğitim süreniz boyunca sağlanan profesyonel destek ile dünyanın öbür ucunda bile kendinizi yalnız hissetmenizin önüne geçiliyor. Konaklama, ulaşım veya başka herhangi bir konuda yaşayabileceğinzi sorunlarda devreye giren eğitim danışmanınız ile rahat ve konforlu bir ortamda eğitim hayatınızı geçirmeniz sağlanıyor.

WestLine’a Özel Kampanyalar, İndirimler ve Etkinliklerden Haberdar Olun

Dünyanın dört bir yanında Westline International’ın anlaşmalı olduğu dil okulları size özel kampanya veya indirim fırsatları sunuyor. Sezonluk veya dönemsel olarak değişen etkinlikler, promosyonlar veya ücretsiz haftalar Westline danışmanlığı altında sizleri bekliyor.

Her Türlü Resmi Prosedürde Sizinleyiz

Yurt dışı dil eğitimi almaya karar verdikten sonra öğrencileri en fazla zorlayan konular arasında vize başvurusu, okul kaydı gibi resmi prosedürler yer alıyor. Tüm bu işlemleri en hızlı ve en zahmetsiz şekilde tamamlamanızı sağlayarak seyahatiniz öncesi ve süresince yaşayabileceğiniz stres minimuma indirgeniyor.

Simdi Ara
Bilgi Istek Formu
preloader