30 Yaş Üstü İngilizce Programlar

30 Yaş Üstü İngilizce Programlar (Finans İngilizcesi)

Yurtdışında İngilizce eğitimi sunan dil okulları, farklı sektörlere yönelik çok çeşitli fırsatlar da sağlıyor. İş hayatında her sektörün kendine özgü bir iletişim dili olması, kendi alanındaki İngilizce konusunda uzmanlaşmak isteyen kişiler tarafından bu programların sıkça tercih edilmesini sağlıyor. Uluslararası iletişimin çok büyük önem taşıdığı sektörlerden biri olan finans sektörüne yönelik olarak sunulan programlar, bu mesleklerle uğraşan kişilerin İngilizcelerini geliştirmeleri için önemli olanaklar sağlıyor.

30 yas ustu ingilizce

Finans Sektöründe Çalışanlar ve Bankacılar İçin İngilizce

Kariyerlerinin başında olan gençlere veya kariyerlerindeki ilerleyişe ivme kazandırmak isteyen orta yaşlı kişilere yönelik olarak sunulan finans İngilizcesi programları genellikle orta seviyede İngilizce bilen öğrenciler için hazırlanıyor. Hiç İngilizcesi olmayan veya daha alt seviyelerde İngilizce konuşabilen kişilerin yüksek yoğunluklu programları tercih etmeleri öneriliyor. Ayrıca genel İngilizce kursları vasıtasıyla temel eğitim alındıktan sonra finans sektörüne özgü İngilizce dersleri seçmeli olarak da alınabiliyor.

Yurtdışında İngilizce eğitimi almanın avantajlarını sektörel olarak uzmanlaşmayla birleştiren finans İngilizcesi programları, iş hayatındaki rekabette bir adım öne çıkmanızı sağlıyor. Haftalık 20-30 saat arasında değişen ders yoğunluklarına sahip olan programlar iş dünyasının tüm dinamikleri hakkında da çeşitli eğitimler sunuyor.

Yurtdışında Finans İngilizcesi Eğitimi Almak Size Neler Katar?

  • Genel İngilizcenizi en üst seviyelere çıkarmanın yanı sıra sektörel İngilizceye de son derece hakim olmanızı sağlar.
  • Finansal terimler ve bankacılık dili hakkında eğitimler verir.
  • İngilizce eğitiminin yanı sıra bütçe, finansal planlama, muhasebe ve bankacılık işlemleri konusunda da yepyeni şeyler öğrenmenize imkan tanır.
  • Sunum veya grafik hazırlama gibi konularda eğitimler sunar.
  • Farklı ülkelerin iş kültürleri ve finans sektörlerinin yapıları hakkında yepyeni deneyimler edinmenizi sağlar.
  • Uluslararası finansal işlemler hakkında bilgi sahibi olmanıza imkan tanır.
  • Kariyeriniz ve CV’niz için önemli bir artı puan kazandırır.
  • Uluslararası firmalarda ve farklı ülkelerde sunulan iş fırsatlarından da faydalanabilmenizi sağlar.

Finans sektörünün uluslararası iletişim dili hakkında uzmanlaşmak ve kariyerinize güçlü bir ivme kazandırmak için farklı ülkelerde sunulan finans İngilizcesi programlarından dilediğinizi seçebilirsiniz. Okul seçimi, konaklama, program tercihi gibi her konuda sunulan profesyonel danışmanlık hizmetlerimizden faydalanarak yurtdışında finans İngilizcesi eğitimi almak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Simdi Ara
Bilgi Istek Formu
preloader