Chamber College Malta Dil Okulu

Yurt dışında yabancı dil eğitimi için en gözde rotaların başında gelen Avrupa’nın şirin ada ülkesi Malta’nın sıklıkla tercih edilen eğitim kurumlarından bir tanesi de; Chamber College dil okulu. Gzira şehrinde konumlanan okul uzun yıllardan beri dünyanın farklı milletlerinden öğrencilere İngilizce eğitimi konusunda hizmet vermeye devam ediyor. Chamber College dil okulu Malta Üniversitesi’nin tam karşısında yer almasıyla da öğrencilere avantajlı bir seçenek sunuyor. Ada ülkesinde eğitimin kalbinin attığı yerde bulunan kurum, farklı program seçenekleri ile çeşitli taleplerdeki öğrencilere alternatifler sunuyor.

Chamber College Malta

Chamber College Malta Dil Okulu Hakkında

Chamber College Malta dil okulu, Malta’da eğitim veren kurumlar arasında prestijli bir konuma sahip. Malta dil okulları özelinde kurulmuş olan FELTOM topluluğunun üyesi olan Chamber College, aynı zamanda uluslararası dil eğitimini destekleyen ALTO kuruluşu tarafından da akredite edilmiş programlara sahip. CSN ve Bildungsurlaub gibi prestijli eğitim organizasyonları tarafından da İngilizce eğitimi onaylanan okul, Türkiye’den Malta’da dil eğitimi almak isteyen öğrencilerin de en sık tercih ettikleri rotalardan bir tanesi konumunda.

Chamber College Malta Dil Okulu Programları

Chamber College uzun yıllara dayanan tecrübesiyle her kesimden öğrenciye hizmet vermeyi hedefliyor. Bu doğrultuda öğrencilerine sunduğu program seçeneklerini çeşitlendiren kurumda oldukça farklı seviyelerde sunulan İngilizce eğitim programlarına katılmak mümkün.

  • Genel İngilizce
  • Yoğun İngilizce
  • İş İngilizcesi
  • Yoğun İş İngilizcesi
  • IELTS – TOEFL Hazırlık Kursları
  • Sınav Hazırlık Kursları
  • Cambridge İngilizcesi
  • Bire bir İngilizce

Chamber College Malta

Chamber College Malta Olanakları

Birçok Malta dil okulu gibi Chamber College da eğitim süresince sosyal aktivitelere oldukça fazla önem veriyor. Öğrencilerinin İngilizce eğitimleri sırasında eğlenceli vakit geçirebilmelerini önemseyen eğitim kurumu, yılın her döneminde çeşitli sosyal aktiviteler düzenliyor. Malta’nın turistik merkezlerine yapılan gezilerden sınıfça yapılan etkinliklere kadar birçok eğlenceli sosyal aktivite Chamber College Malta dil okulu öğrencilerini bekliyor.

Chamber College

Chamber College Malta Konaklama

Malta’nın Gzira şehrinde bulunan okul konum itibarıyla da avantajlı özelliklere sahip. Malta’nın hareketli noktalarından Sliema limanı ve alışveriş merkezlerine yalnızca 10 dakika yürüme mesafesinde olan Chamber College Malta, öğrencilerine sakin bir ortamda İngilizce eğitimi alma şansı sunarken, ülkenin cazibe merkezlerine de kolay ulaşım imkanı tanımayı başarıyor.

Chamber College Malta dil okulu öğrencileri çeşitli konaklama seçeneklerinden dilediklerini tercih edebiliyor. Aile yanı konaklama öğrenciler tarafından en çok tercih edilen konaklama yöntemiyken; tek kişilik oda ve ayrı banyoya sahip Executive aile yanı konaklama seçeneği de konfor arayan öğrencilere hitap ediyor. Aynı zamanda Chamber College Malta dil okulu öğrencileri paylaşımlı veya paylaşımsız dairelerde veya otellerde konaklama imkanından da faydalanabiliyor. Genellikle konaklama dahil olarak sunulan paketlerde öğrencinin konaklama tercihi Chamber College Malta fiyatları konusunda belirleyici rol oynuyor.

Chamber College Malta Dil Okulu Fiyatları

Chamber College Malta dil okulu ücretleri öğrencinin tercih edeceği program ve konaklama türüne göre değişiklik gösteriyor. Dönemsel olarak da değişen Chamber College ücretleri hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için hemen 0 212 241 02 83 numaralı telefondan WestLine International danışmanlarına ulaşabilirsiniz.

 

Simdi Ara
Bilgi Istek Formu
preloader