Atlas Malta Dil Okulu

Atlas Malta dil okulu, uzun yıllardır İrlanda’nın başkenti Dublin’de hizmet veren Atlas dil okullarının bir şubesi olarak 2018 yılında kuruldu. Dünyada dil eğitiminin merkezi haline gelen Malta’da da hizmet vermeye başlayan Atlas, uzun yıllara dayanan tecrübesini Akdeniz’in şirin ada ülkesine taşıyor.

Atlas Malta dil okulu

Atlas Malta Dil Okulu Hakkında

2018 yılında hizmet vermeye başlayan okul en son teknolojiye sahip sınıfları, modern tesisleri ve kaliteli eğitim kadrosuyla Malta’da dil eğitimine oldukça iddialı bir giriş yapıyor. Tamamı klimalı ve son teknolojik ekipmanlarla donatılmış olan 12 sınıfa sahip olan Atlas Malta dil okulu, St Julian’s şehrinin Pembroke bölgesinde yer alıyor. Malta’nın en popüler noktalarından biri olan ve deniz kenarında bulunmasıyla da ziyaretçilerine oldukça etkileyici bir deneyim vadeden St Julian’s Malta’da dil eğitimi için oldukça tercih edilebilir bir nokta. St Julian’s bölgesinde birçok alışveriş noktası, kafe, mağazalar ve olağanüstü güzellikte plajlar bulunuyor. Atlas Malta dil okulu öğrencileri de tüm bu imkanlardan kolayca yararlanabiliyor.

Atlas Malta

Atlas Malta Dil Okulu Programları

Uzun yıllardır İrlanda’nın Dublin şehrinde hizmet veren Atlas Language Schools, yeni açılan şubesiyle Malta dil okulları arasına katıldı. Yeni şubesinde de çeşitli taleplere sahip öğrencilere hizmet veren Atlas dil okulu, farklı uzunluklar ve yoğunluklarda İngilizce eğitim programları sunuyor.

  • Genel İngilizce Kursu
  • Yoğun İngilizce Kursu
  • Sınav Hazırlık Kursları
  • TOEFL/IELTS Hazırlık
  • İş İngilizcesi
  • Özel Kurslar
  • Grup Programları
  • Mesleki Kurslar

Atlas Malta dil okulu bünyesinde İngilizce eğitim almak için herhangi bir seviyede İngilizce bilme şartı aranmıyor. Hiç İngilizce bilmeyen öğrenciler dahi Atlas Malta’da programlara katılabiliyor. Bu adaylara uygun olarak sunulan programlar adayların başlangıç seviyesinden itibaren İngilizce öğrenmelerini sağlıyor. Atlas Malta dil okulu programlarına katılabilmek için 18 yaşın üzerinde olmak yeterli.

Atlas Dil Okulu

Atlas Malta Dil Okulu Olanakları

Birçok Malta dil okulu seçeneğinde olduğu gibi Atlas Malta da öğrencilerinin eğitim alırken bir yandan da sosyal aktivitelere katılımına büyük önem veriyor. Bu doğrultuda öğrencilere yılın her döneminde çeşitli sosyal aktiviteler ve etkinlikler sunuluyor. Malta’nın en merkezi bölgeleri olan Paceville ve St Julian’s gibi noktalara oldukça yakın konumda bulunan okul, ülkenin turistik merkezlerine de sık sık geziler düzenliyor.

Atlas Malta dil okulu öğrencileri eğitimleri boyunca çeşitli çalışma kulüplerine katılabiliyor ve seçmeli derslerden de faydalanabiliyor. Okul aynı zamanda her hafta en az 3 tane olmak üzere sosyal aktivite düzenliyor.

Atlas Malta öğrencileri konaklama için aile yanı konaklama veya okulun kendine ait yurdunu tercih edebiliyor. Genellikle konaklama dahil olarak sunulan Atlas Malta dil okulu ücretleri de bu tercihlere göre değişiklik gösteriyor.

Atlas Malta Dil Okulu Fiyatları

Atlas Malta fiyatları okul henüz 2018 yılında açıldığı uygun seviyelerde seyrediyor. Özellikle açılışa özel kampanyalar ve dönemsel indirimler Atlas Malta ücretleri konusunda öğrencilerin yüzünü güldürüyor. Kaliteli eğitmen kadrosuyla öne çıkan Atlas Malta dil okulu hakkında detaylı bilgi almak için hemen 0 212 241 02 83 numaralı telefondan WestLine International danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.

Simdi Ara
Bilgi Istek Formu
preloader