ACE Malta Dil Okulu

Yurt dışında İngilizce eğitimi tercihini Malta dil okulları seçeneklerinden yana kullanan öğrenciler için seçilen okulun konumu önemli bir rol oynuyor. Dünyanın en küçük ülkelerinde biri olan Malta’da sosyal hayat genellikle belirli merkezlerde toplanıyor. Malta’da yaşamın en hareketli noktalarından biri olan Paceville’de yer alan ACE Malta dil okulu, konumu sebebiyle sıklıkla tercih edilen eğitim kurumlarından bir tanesi.

 

ACE Malta Dil Okulu Hakkında

Malta’nın en merkezi noktası olan St. Julian’s bölgesinde yer alan ACE dil okulu, şehrin en popüler alışveriş merkezlerinden biri olan Bay Street Complex’in en üst katında yer alıyor. Bu sayede gün içerisinde öğrencilerin ihtiyaç duyabileceği birçok dükkan ve mağazaya da kısa sürede ulaşılabilir mesafede olan okul modern tesislere sahip.

Butik dil okulu kategorisinde değerlendirilebilecek bir kurum olan ACE Malta, ülkedeki birçok zincir dil okuluna göre daha uygun fiyatlar sunmasıyla da tercih ediliyor. ACE Malta fiyatları öğrencinin tercih edeceği program türü ve uzunluğuna göre değişse de, okulun özellikle konumu itibarıyla avantajlı olanaklar sunması büyük bir artı olarak değerlendiriliyor.

ACE Malta Programları

ACE Malta dil okulu dahilinde farklı taleplere yönelik İngilizce eğitim programları sunuluyor.

  • Genel İngilizce Kursu
  • Yoğun İngilizce Kursu
  • Bire Bir İngilizce Kursu
  • TOEFL/IELTS Sınav Hazırlık Kursu
  • İş İngilizcesi Kursu
  • Aile Programı

ACE Malta dil okulunda İngilizce eğitimi almak için herhangi bir İngilizce seviyesi ön şart olarak aranmıyor. Hiç İngilizce bilmeyenler için dahi sınıfları olan kurumda her kesimden ve milletten öğrenciye rastlamak mümkün.

ACE Malta dil okulu toplamda 15 sınıf ile hizmet veriyor. Okulun en çok dikkat ettiği konuların başında ise sınıflardaki öğrenci sayısını her zaman belirli bir sayının altında tutmak geliyor. Maksimum 12 kişilik sınıflarda eğitim alan öğrencilere bu sayede eğitmenler tarafından çok daha fazla zaman ayrılabiliyor.

ACE Malta Dil Okulu Konaklama

ACE Malta dil okulu konumu sayesinde konaklama açısından da oldukça zengin bir kurum. Malta’nın en hareketli bölgesi olan Paceville’e yürüme mesafesinde olan okulda iki tür konaklama imkanı bulunuyor. Standart ve Superior olarak ayrılan konaklamalarda öğrenciler dilerlerse şehir merkezindeki hareketli noktalarda, dilerlerse şehre nispeten uzakta daha sakin konumlarda konaklamayı tercih edebiliyor.

ACE Malta Dil Okulu Ücretleri

ACE Malta dil okulu ücretleri konusunda belirleyici birkaç önemli faktör bulunuyor. Bunların başında öğrencinin tercih edeceği program türü ve uzunluğu gelirken, aynı zamanda okul zaman zaman dönemsel kampanyalarla daha uygun bir dil eğitimi fırsatı da sunabiliyor. Malta’da uygun fiyatlı dil okulu seçenekleri arasında değerlendirilebilecek bir nokta olan ACE dil okuluyla ilgili fiyat bilgisi almak için hemen bize ulaşabilirsiniz. 0 212 241 02 83 numaralı telefondan uzman WestLine International danışmanlarına bağlanarak ACE Malta ücretleri hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

ACE Malta Dil Okulu Fiyatları

Not: ACE Malta dil okuluna yapılacak kayıtlarda 1 Mayıs - 30 Eylül tarihleri arasındaki eğitimler için yüksek sezon farkı ücreti haftalık 50EU ile 140EU arasında değişmektedir. 24 ve daha fazla haftalık eğitimlerde sezon farkı ücreti bulunmamaktadır.Net fiyatlar için danışmanınızdan bilgi alınız.
Konaklama Tipi4 Hafta6 Hafta8 Hafta12 Hafta24 Hafta
Paylaşımlı Ev Çift Kişilik Oda13602040212030605640
Paylaşımlı Ev Tek Kişilik Oda14402180272039607440
Aile Yanı Çift Kişilik Oda13602040228033006120
Aile Yanı Tek Kişilik Oda14402180288042007920

Simdi Ara
Bilgi Istek Formu
preloader