Yurt Dışı Dil Okulları ve Yurt Dışı Dil Eğitimi

Güney Afrika'da Dil Okulları

Güney Afrika Dil Okulları ve Güney Afrika Dil Okulu Fiyatları

Güney Afrika dil okulları ve Güney Afrika dil okulu fiyatları hakkında geniş bilgiler bulabileceğiniz sayfalarımızın yanı sıra daha detaylı bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz. Güney Afrika’da dil eğitimi almak hem ekonomik hem de mükemmel denilebilecek bir alternatif. Çünkü Güney Afrika’da İngilizce resmi dil olarak konuşuluyor. Hem farklı bir kültürü yakından tanımak, hem de dünyanın en geçerli dilini ekonomik dil okulu fiyatları ve yaşam maliyetleriyle öğrenmek isterseniz yurtdışında eğitim için rotanızı Güney Afrika’ya çevirebilirsiniz. Ana dili İngilizce olan Güney Afrika, son yıllarda dil eğitimi açısından yabancı öğrencilere birçok olanak sunuyor.

Uygun Maliyet Renkli Kültür

Güney Afrika, özellikle dil eğitimi sırasında farklı bir deneyim yaşamak isteyen öğrencilere hitap ediyor. Başkent Cape Town ve Johannesburg şehirlerinde yoğunlaşan Güney Afrika dil okulları, kaliteli İngilizce eğitimleriyle dünyanın farklı coğrafyalarından birçok öğrenci tarafından sıklıkla tercih ediliyor.

Güney Afrika’da Dil Eğitimi Almak İçin 5 Sebep

1- Modern Yaşam Standartları

Güney Afrika, birçok diğer Afrika ülkesinin aksine sakinlerine üst düzey yaşam standartları sunuyor. Özellikle Cape Town ve Johannesburg modern yapılarıyla herhangi bir Avrupa ülkesini kesinlikle aratmıyor.

2- Uygun Eğitim ve Yaşam Maliyetleri

Yurtdışında İngilizce eğitimi almak için tercih edilen ülkeler arasında Güney Afrika oldukça ekonomik bütçelere hitap etmesiyle öne çıkıyor. Ülkedeki dil eğitimi fırsatlarının düşük bütçelere uygun olarak sunulmasının yanı sıra Güney Afrika’daki yaşam maliyetleri de oldukça düşük seviyede.

3- Farklı ve Benzersiz Bir Deneyim

Modern yaşam standartlarının yanında Güney Afrika, eğitim süresince benzersiz bir deneyim yaşamayı da vadediyor. Belirli bölgelerde kendini hissettiren renkli ve ilgi çekici Afrika kültürü, ülkede geçireceğiniz süre boyunca yepyeni bir yaşam tarzıyla tanışmanıza imkan sağlıyor.

4- Büyüleyici Doğal Güzellikler

Dünyanın doğal zenginlikler bakımından en iddialı ülkelerinden biri olan Güney Afrika, doğaseverlere de oldukça cömert davranıyor. Yalnızca İngilizce eğitimi almak değil, aynı zamanda bambaşka bir doğada farklı bir deneyim yaşamayı isteyenler için de Güney Afrika ideal bir seçenek olarak öne çıkıyor.

5- Farklı Milletlerden Çok Sayıda Yabancı Öğrenci

Güney Afrika, son yıllarda eğitim turizmi konusunda da oldukça iddialı bir ülke konumunda. Bu durum ülkedeki yabancı öğrenci nüfusunun da hayli yüksek olmasına sebep oluyor. Güney Afrika’da İngilizce eğitimi alacağınız süre boyunca birçok farklı milletten insanla tanışabilirsiniz.

Güney Afrika’da Dil Eğitimi Almanın Avantajları

  • Güney Afrika’da dil eğitimi alan öğrenciler, başvuruda bulunarak belirli limitler dahilinde çalışma iznine sahip olabilirler.
  • Güney Afrika’ya gitmeden önce sağlık sigortası yapılması zorunludur.
  • Ülkede 3 aydan kısa veya uzun süreli dil eğitimleri için farklı vize uygulamaları bulunmaktadır.
  • Güney Afrika, Güney Yarım Küre’de bulunduğu için ülkemize göre tam tersi aylarda Yaz ve Kış mevsimlerini geçirmektedir.
Simdi Ara
Bilgi Istek Formu
preloader