ELA Malta Dil Okulu

1988 yılında hizmet vermeye başlayan ELA Malta Dil Okulu, ülkenin en turistik bölgelerinden biri olan Sliema’ya oldukça yakın bir konumda yer alıyor. Tam adıyla English Language Academy olan ELA, 30’dan fazla ülkeden öğrencileri ve köklü tarihi ile Malta dil okulları arasında dikkat çekiyor.

Ela Malta Dil Okulu

ELA Malta Dil Okulu Hakkında

Bir FELTOM (Federation of English Language Teaching Organisations Malta) kuruluşu olan ELA Dil Okulu, yüksek eğitim standardıyla dikkat çekiyor. 300 kişilik kapasitesi olan okul, kış aylarında 6, yaz aylarında ise maksimum 12 kişilik sınıflarda eğitim imkanı sunuyor.

İngilizce eğitiminde öğrencileri konuşturmaya yönelik bir sistem izleyen ELA Malta Dil Okulu, çeşitli aktivitelerle bu durumu pekiştiriyor. Öğrencilerini cesaretlendirerek dili özümsemelerini ve bol bol pratik yapmalarını sağlayan kurum, sahip olduğu vizyon sayesinde oldukça faydalı bir kurs dönemi geçirmeyi sağlıyor.

Eğitim başlamadan önce öğrencileri bir sınava tabi tutarak İngilizce seviyelerini belirleyen ELA, bu bilgiden yola çıkarak oluşturduğu gruplarla eğitimin çok daha faydalı olmasını sağlıyor. Öğrencilere derslere %80 oranında katılımı zorunlu koşan okul, kurs bitiminde sertifika vererek başarı ile tamamlanan bir dönemi belgeliyor.

ELA malta

ELA Malta Dil Okulu Programları

Seçilecek dil programı ve eğitimin süresi ELA Malta fiyatları konusunda belirleyici unsurlardan biri oluyor. İngilizce eğitimine göre kurslar şu şekilde sıralanıyor;

  • Genel İngilizce Kursu
  • Yoğun İngilizce Kursu
  • Sınav Hazırlık Kursları
  • Öğretmen İngilizcesi
  • İş İngilizcesi
  • TOEFL/IELTS Hazırlık
  • Gençlik kampı
  • Gençlik yaz kampı
  • 30 yaş üzeri öğrenci grupları

ELA dil okulu

ELA Malta Dil Okulu Olanakları

İyi bir organizasyon ve eğlenceli odaklı öğrenimin başarı getireceğine inanan ELA Malta Dil Okulu, deneyimlerin eğitime katkı sağladığına inanıyor. Bu nedenle boş zamanları değerlendirmeyi sağlayan ve eğlence odaklı aktiviteler ile eğitimini destekliyor. Malta’nın turistik ve eğlenceli yapısına uygun olarak düzenlenen aktiviteler, öğrencilerin ilgi alanlarına göre tercih edebilecekleri pek çok seçenek sunuyor. Trekking, at binme, dalış, tekne yolculuğu, sualtı safari, jeep safari, Sicilya veya Malta turu gibi etkinlikleri kapsayan yarım gün veya tam gün programları öğrencilere sunuluyor. Eğlence hayatı ile ön plana çıkan ülkede, şarap tadımı, Valetta turu veya gece kulüpleri gezilerine kapsayan ELA gece turları da yer alıyor.

Dil eğitimini sorunsuz bir sürece dönüştürmek isteyen ELA Malta Dil Okulu, öğrencilerine çeşitli konaklama seçenekleri de sunuyor. Gzira ve Sliema bölgesinde birçok aile ile ortak çalışma içerisinde bulunan kurum, öğrencilere aile yanı konaklama imkanı sağlıyor. Böylece Malta’da yaşayan kişilerle sürekli birlikte olmak imkanı bulan öğrenciler, daha fazla pratik yapma olanağı buluyor.

Ayrıca öğrenciler için özel olarak hazırlanmış mutfaklı daireler, bir diğer konaklama alternatifi olarak yer alıyor. Okula yürüyerek 5 dakika mesafede yer alan bu daireler, konforlu bir seçenek olarak yoğunlukla tercih ediliyor. 3, 4 ve 5 yıldızlı otellerde konaklama imkanı da sunan ELA, bütçe ve konfor tercihlerine göre alternatifleri çoğaltıyor.

ELA Malta Dil Okulu Fiyatları

ELA Malta Dil Okulu ücretleri, kurs süresi ve konaklama seçeneklerine göre değişiklik gösteriyor. Dahil olunan programın yanı sıra otel ya da aile yanı konaklama tercihi bütçeye göre belirlenebiliyor. Köklü ve prestijli kurumlardan birinde İngilizce eğitimi almak ve ELA Malta ücretleri hakkında bilgi edinmek için 0 212 241 02 83 numaralı telefondan hemen WestLine International danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.

Simdi Ara
Bilgi Istek Formu
preloader