Sliema dil okulları

Malta Sliema Dil Okulları

İngilizce öğrenme ya da mevcut dil bilgisini geliştirme açısından sıklıkla tercih edilen Malta dil okulları, sayıca oldukça fazla olduğu için öğrencilerin seçim yapması zorlaşıyor. Bu nedenle seçim aşamasında öğrencilerin hangi şehirde bulunmak istediği de önemli bir rol oynuyor.

Malta denildiğinde ilk akla gelen şehir başkent Valletta olsa da cennetten bir parça olarak tanımlanan ve Kuzey Harbour’da bulunan Sliema her daim popülerliğini koruyor. Sıcak havası, mimarisi ve muhteşem sahilleri ile dikkat çeken Sliema, dil okulları ile de her yıl binlerce öğrenciyi ağırlıyor.

sliema dil okulları

Malta Sliema Dil Okulları

İngilizce eğitimi konusunda oldukça iyi referanslara sahip olan Malta Sliema dil okulları, farklı eğitim programları ve süreleri ile yaz-kış dünyanın birçok yerinden kayıt almayı başarıyor. 1988 yılından beri eğitim veren ELA Malta, dünyanın birçok ülkesinde şubesi bulunan English Language Centre, IELTS konusunda iddialı LAL ya da İsviçre merkezli Inlingua gibi birçok okul Sliema dil okulları arasında yer alıyor.

Aile yanı, yurt ya da özel daireler gibi farklı konaklama seçenekleri sunan Malta Sliema dil okulları, etkinlik programları ile öğrencilerine sosyalleşme imkanı veriyor. Malta’nın cezbedici yapısı ve eğlenceli hayatını öğrencilerine doyasıya yaşatmak isteyen dil okulları, sosyal hayatın İngilizce öğrenimi açısından da oldukça önemli olduğunu düşünüyor. Başlangıç seviyesinden mesleki İngilizceye kadar geniş bir yelpazede, ihtiyacınız dahilinde eğiminizi alırken yüzölçümü küçük fakat içerisindeki hayat oldukça büyük olan bu bölgede harika anılar biriktirebilirsiniz.

Malta Dil Okulu Fiyatları

İngilizce eğitiminde okul seçimi konusunda belirleyici unsurlardan biri de ödenecek ücret oluyor. Malta dil okulu fiyatları, genellikle uygun bir seviyede bulunuyor. Fakat birçok unsur ücretin değişkenlik göstermesinde etkili oluyor.

Malta dil okulu fiyatları ilk olarak eğitim göreceğiniz dönem, seviye ve süreye göre belirleniyor. Başlangıç seviyesi kurslar daha uygun fiyatlara bulunurken, iş İngilizcesi ya da TOEFL seviyesi daha yüksek rakamlara çıkabiliyor. Eğitim süresi ise 1 hafta olabileceği gibi tüm sene devam eden programlar da bulunuyor.

Ayrıca Malta dil okulu fiyatları konaklama tercihlerine göre de değişiklik gösteriyor. Sliema’ya giden öğrenciler kendi imkanlarıyla konaklayabileceği gibi seçtikleri dil okulunun sunduğu seçenekler arasından tercih yapabiliyor. Malta’da kendi yurdu bulunan ve özel ya da 2-3 kişilik odalarda konaklama sunan dil okulları mevcut. Bu seçeneği tercih eden öğrenciler, oda arkadaşı sayına göre bütçesine uygun fiyatlarla karşılaşabiliyor. Bunun dışında yine dil okullarının bağlantılı olduğu aile yanında konaklama seçenekleri ile harcanacak bütçeler daha alt seviyelere çekilebiliyor.

Yurt dışı eğitim için Malta Sliema dil okulları arasından seçim yapmakta zorlanıyor ve bütçenize en uygun okulu arıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. WestLine International uzmanları ile farklı seçenekler arasından size en uygun programı bulabilir, kayıt ve konaklama ile ilgili aklınıza takılan tüm soruların cevabını alabilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Simdi Ara
Bilgi Istek Formu
preloader