Yaz Okulları

Güvenlik ve Sigorta

Yaz okulları söz konusu olduğunda ebeveynlerin en çok kafalarını kurcalayan konulardan bir tanesi; öğrencilerin güvenliği. Westline International’ın profesyonel danışmanlık hizmeti sayesinde öğrenciler tüm yaz okulu eğitimi boyunca güvenle ve huzur içerisinde eğitim alabiliyor.

yaz okullari konaklama

Westline International ile Güvenli Yaz Okulu Eğitimi

Çocuklarını bambaşka coğrafyalarda bambaşka kültürlere göndermek kimi zaman ebeveynler için zor olabiliyor. Tüm bu endişelerin önüne geçebilmek ve öğrencilerin eğitimlerini huzur içinde alabilmelerini sağlamak adına Westline International çeşitli güvenlik prosedürleri uyguluyor.

  • Yurtdışı yaz okullarına katılım sağlayan tüm öğrenciler, eğitim süreleri boyunca Westline International hizmeti dahilinde sigortalanır.
  • Westline International’ın anlaşmalı olduğu yaz okulları, konaklama konusunda da öğrencilerin güvenliğini sağlamak için sıkı tedbirler uygular. Yurtlarda konaklayan öğrenciler 24 saat yurt içerisinde bulunan gözetmen tarafından kontrol edilir. Herhangi bir olumsuz durumda hemen müdahale edilmesi sağlanır.
  • Aile yanı konaklamayı tercih eden öğrenciler içinse hem devlet hem de yaz okulları çeşitli güvenlik prosedürleri uygular. Evlerine öğrenci misafir eden ailelerin tümü devlet tarafından denetim ve kontrol altındadır. Ayrıca yaz okulları bu konaklamayı tercih eden öğrencilerin eve giriş çıkış saatlerini de sürekli olarak kontrol altında tutar.
  • Okul dışında gerçekleştirilen tüm etkinliklerde yaz okulları tarafından görevlendirilen program yöneticileri öğrencilere eşlik eder. Tüm bu etkinlikler belirli bir sistemle ve güvenle gerçekleşir.
  • Grup yaz okulları seçeneğini tercih ettiğiniz takdirde grup liderleri tarafından organizasyonlar sağlanır. Ayrıca grup liderleri öğrencilerin güvenliği ve huzurunu da tahsis eder.
  • Westline International yaz okulu eğitiminiz boyunca her an yanınızdadır. 24 saat boyunca iletişim kurabileceğiniz temsilcilerimiz ile ortaya çıkabilecek her türlü sorunun çözümüne kolayca ulaşabilirsiniz.
Simdi Ara
Bilgi Istek Formu
preloader