AM Language Malta Dil Okulu

Malta dil okulları arasında tecrübesi ve kaliteli eğitimiyle öne çıkan AM Language Malta, ülkenin en hareketli bölgelerinden biri olan Sliema’da yer alıyor. 1987 yılında kurulan dil okulu o tarihten bu yana her geçen yıl eğitim kalitesini geliştirerek hizmet vermeye devam ediyor. Konumu sayesinde öğrencilerine eğlenceli bir dil deneyim vadeden okul ana dili İngilizce olan eğitmen kadrosu ve modern tesisleriyle en sık tercih edilen Malta dil okulu seçeneklerinden bir tanesi.

AM Language Malta

AM Language Malta Dil Okulu Hakkında

30 yılı aşkın bir süredir hizmet veren AM Language dil okulu, Malta’da dil eğitimi veren okulların oluşturduğu FELTOM’un kurucu üyelerinden bir tanesi. ISO 9001 akreditasyonunun yanı sıra Malta Eğitim Bakanlığı tarafından verilen lisansa da sahip olan AM Language Studio, her yıl dünyanın dört bir yanından çok sayıda öğrenciye İngilizce eğitimi veriyor.

AM Language dil okulun tercih edilebilir kılan etkenlerden bir tanesi de tabii ki konumu. Malta’da hem turistik hem de günlük yaşam anlamında aradığınız her şeyi bulabileceğiniz bir bölge olan Sliema’da yer alan okul birçok önemli merkeze oldukça kısa mesafede yer alıyor. Sliema bölgesindeki otel, restoran, kafe gibi mekanlara kolay ulaşım sunmasının yanı sıra, AM Language Studio Malta Uluslararası Havaalanı’na da arabayla yalnızca 20 dakikalık bir mesafede konumlanıyor.

AM Language Malta Programları

AM Language Malta uzun yıllara dayanan tecrübesini program çeşitliliğinde de gösteriyor. Oldukça farklı taleplere yanıt veren İngilizce eğitim programları sunan Malta dil okulu, her kesimden öğrencinin gözdesi olmaya devam ediyor.

  • Genel İngilizce
  • Yoğun İngilizce
  • İş İngilizcesi
  • Yoğun İş İngilizcesi
  • IELTS-TOEFL İngilizcesi
  • Sınav Hazırlık Programları
  • Turizm İngilizcesi
  • 50+ İngilizce

AM Language Studio

AM Language Malta Dil Okulu Olanakları

AM Language Malta, Malta dil okulları arasında öğrencilerine en geniş olanakları sunan eğitim kurumlarından bir tanesi. Okulda öğrencilere özel olarak ayrılmış bir kafeterya, açık teras, internet salonu, ücretsiz Wi-Fi ve çalışma salonu bulunuyor. 14 sınıfta hizmet veren AM Language Malta, sınıf mevcudiyeti konusunda da oldukça hassas. Okul, her bir sınıfında en fazla 10 öğrencinin olmasına özen gösterirken bu sayı maksimum 12 kişiyi bulabiliyor. Bu sayede AM Language Malta’nın eğitmenleri tarafından her bir öğrenciye yeteri kadar zaman ayrılması hedefleniyor.

AM Language

AM Language Malta Ücretleri

Tüm Malta dil okullarında olduğu gibi AM Language fiyatları da öğrencinin tercih edeceği program türü ve uzunluğuna göre değişiklik gösteriyor. Aynı zamanda dönemsel kampanyalar da AM Language Malta ücretleri konusunda belirleyici bir rol oynuyor.

AM Language Malta Dil Okulu Fiyatları

Not: AM Language Malta dil okuluna yapılacak kayıtlarda 1 Mayıs - 30 Eylül tarihleri arasındaki eğitimler için yüksek sezon farkı ücreti haftalık 40EU ile 230EU arasında değişmektedir. 8 haftalık ve üzeri kayıtlarda uzun dönem kayıt indirimleri ayrıca mevcuttur. Net fiyatlar için danışmanınızdan bilgi alınız.
Konaklama Tipi4 Hafta6 Hafta8 Hafta12 Hafta24 Hafta
Standart Ev Çift Kişilik Oda11001620216030605400
Suit Ev Tek Kişilik Oda13501830244034806240
Aile yanı Çift Kişilik Oda13001950260036007200
Aile yanı Tek Kişilik Oda14252140285042008200

Malta’nın önde gelen dil okullarından AM Language Malta’da İngilizce eğitim almak için hemen WestLine International ile iletişime geçebilirsiniz. 0 212 241 02 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir, AM Language Malta dil okulu ücretleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Simdi Ara
Bilgi Istek Formu
preloader