Japonya Dil Okulları ve Japonya Dil Okulu Fiyatları

Japonya'da Dil Okulları

Japonya Dil Okulları ve Japonya Dil Okulu Fiyatları

Asya kıtasının önde gelen ülkelerinden Japonya, özellikle teknolojik ve ekonomik açıdan dünyada sayılı merkezler arasında bulunuyor. “Doğan Güneşin Ülkesi” olarak bilinen Japonya’da, eğitim de üst düzey standartlarla sağlanıyor. Düzenli yapısı, oldukça kibar insanları ve üst düzey teknolojisiyle bilinen ülkede en modern şartlarda verilen dil eğitimleri, Japonca öğrenmek isteyen yabancı öğrencilere önemli fırsatlar sunuyor. Japonya dil okulları ve Japonya dil okulu fiyatları hakkında daha detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

128 Milyon İnsanın Ortak Dili

Japonca, çıkış noktası olan Japonya ve çevre ülkelerinde toplam 128 milyon insan tarafından konuşuluyor. Özellikle teknoloji alanında iş dünyasında da oldukça önemli bir yeri olan dil, dünya genelindeki önemini her geçen yıl arttıyor. Siz de iş hayatınızda size önemli bir artı kazandıracak bu dili Japonya’da öğrenebilir, ayrıca renkli Japon kültürü ve sosyal yaşamı ile de yakından tanışabilirsiniz.

japonya dil okulu

Japonya’da Dil Eğitimi Almak İçin 5 Sebep

1- İnovasyonun Merkezi

Japonya, dünyada inovasyona en çok önem veren ve özellikle teknoloji dünyasına birçok yenilik kazandıran ülkelerin başında geliyor. Dünyaca ünlü teknoloji firmalarını bünyesinde barındıran ülke, dünyanın en büyük 3. ekonomisine sahip durumda.

2- Japonca Öğrenmek İçin En Doğru Adres

Birçok yaygın dile göre farklı bir alfabe sistemi kullanan Japonca, yeni başlayanlar için zaman zaman öğrenmesi zor bir dil haline gelebiliyor. Ancak Japoncayı merkezinde yani Japonya’da öğrenmek pratik yapma imkanını en üst düzeye çıkarırken öğrencilere de büyük kolaylıklar sağlıyor.

3- Renkli ve Özgün Kültür

Binlerce yıllık geçmişe sahip bulunan Japon İmparatorluğu’nun bugünkü temsilcisi Japonya, kendine özgü bir kültüre sahip durumda. Özellikle insan ilişkileri konusunda oldukça katı ama ilgi çekici ritüellere sahip olan Japon kültürünü, ülkede geçireceğiniz dil eğitimi sırasında yakından tanıma fırsatı bulabilirsiniz.

4- Üst Düzey Yaşam Standartları

Dünyanın en büyük ekonomilerinden birine sahip olan ülke, sakinlerine üst düzey yaşam standartlarında oldukça kaliteli yaşam imkanı sunuyor. En modern teknolojilerle planlanan şehirler, özellikle düzenli yapılarıyla yabancı öğrencilere de konforlu bir yaşam imkanı sunuyor.

5- Eğitimde Devlet Denetimi

Japonya’da eğitim en çok önem verilen konuların başında geliyor. Kendine özgü bir eğitim sistemine sahip olan ülkede dil okullarının çok büyük bir bölümü devlet denetimi altında. Modern tekniklerle üst düzey eğitim sağlayan kurumlarda Japoncayı kolayca öğrenebilmeniz ve ülkedeki yaşama ayak uydurabilmeniz için sayısız imkan bulunuyor.

Japonya’da Dil Eğitimi Hakkında Bilmeniz Gerekenler

  • Japonca Japon Alfabesini temel alan bir dildir.
  • Japonya dil okulu kuruluşlarının birçoğu başkent Tokyo ve Okinawa şehirlerinde konumlanmaktadır.
  • 127 milyonluk bir nufüsa sahip olan ülke dünyanın en kalabalık ülkelerinden bir tanesidir.
  • Japonya’da birkaç haftadan birkaç yıla uzanan farklı sürelerde dil eğitimi programları sunulmaktadır.
  • Ülkedeki dil okullarının birçoğu yabancı öğrencilerin Japonya’daki sosyal yaşama ayak uydurabilmeleri adına etkinlikler düzenlemektedir.

Dünyanın teknoloji devi Japonya’da Japonca eğitimi almak için hemen bizimle iletişime geçebilir, profesyonel danışmanlık hizmetlerimizden faydalanarak kendinize uygun bir dil okulu bulabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz İngiltere, Rusya, İspanya gibi çok çeşitli ülkelerdeki dil okulu seçeneklerine de web sitemiz üzerinden göz atabilirsiniz.

Simdi Ara
Bilgi Istek Formu
preloader