Malta Dil Okulları ve Malta Dil Okulu Fiyatları

Club Class Malta Dil Okulu

Malta’nın hareketli konumlarından biri olan St. Julian’s bölgesine kısa mesafede yer alan Club Class Malta dil okulu, öğrencilerine vadettiği eğlenceli bir İngilizce eğitimi deneyimiyle öne çıkıyor. Malta dil okulları arasında orta ölçekli olarak değerlendirilebilecek bir seviyede konumlansa da Club Class Malta, bir yandan eğitim alırken bir yandan unutulmaz bir tatil deneyimi yaşamak isteyen adaylar için ideal bir tercih olarak değerlendirilebilir.

Club Class Malta

Club Class Malta Dil Okulu Hakkında

 Ülkenin canlı ve hareketli noktası St Julian’s bölgesine kolay ulaşım sağlamasının yanı sıra Club Class Malta dil okulu, oldukça sessiz bir noktada konumlanıyor. Swieqi’de yer alan okul hem sessiz bölgeleri tercih edenlere hem de ülkenin hareketli noktalarına kolayca ulaşabilmek isteyenlere hitap ediyor.

Club Class dil okulu, tesislerini de konumuna uygun olarak şekillendirmiş. Adeta bir tatil köyü havası yaratan Club Class’ta yalnızca İngilizce eğitimi almakla kalmayıp unutulmaz bir yaz tatili de geçirebilirsiniz. Okul içerisinde açık ve kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, kafeterya ve hatta jakuzi ve sauna odaları bile bulunuyor. Club Class Malta dil okulu tam anlamıyla tatil ve eğitim deneyimini bir arada sunuyor.

Club Class Malta Dil Okulu

Club Class Malta Dil Okulu Programları

Club Class Malta dil okulu farklı uzmanlık alanları ve taleplere yönelik İngilizce eğitim programları sunuyor. Öğrenciler bu programlar arasından kendilerine uygun olanı tercih edebilirken Club Class fiyatları da program seçimine göre değişiklik gösteriyor.

  • Genel İngilizce
  • Yoğun İngilizce
  • Bire bir İngilizce
  • İş İngilizcesi
  • TOEFL/IELTS Hazırlık
  • Sınav hazırlık
  • Kapalı Grup Programları

Aynı zamanda Club Class dil okulu kapsamında çocuklar için İngilizce programları da sunuluyor. Farklı yaş gruplarına yönelik olarak hazırlanan programların bazılarında aile de dilerse çocukla birlikte eğitime katılabiliyor.

Club Class Malta Konaklama Seçenekleri

Swieqi gibi sakin bir bölgede konumlanmasına rağmen Malta’nın en hareketli noktalarına da oldukça ulaşılabilir bir mesafede yer alan Club Class Malta dil okulunda çeşitli konaklama seçenekleri mevcut. Okulun hemen karşısında yer alan hostelde konaklayabilen öğrenciler, dilerlerse 1 veya 2 yatak odasına sahip daireleri veya rezidansları da tercih edebiliyor. Club Class Malta fiyatları genellikle konaklama dahil paketlerle sunulurken, öğrencinin konaklama tercihi de Club Class Malta ücretleri konusunda belirleyici rol oynuyor.

Club Class Malta

Club Class Malta Dil Okulu Ücretleri

Tüm Malta dil okulları seçeneklerinde olduğu gibi Club Class’ta da program seçimi fiyat konusunda belirleyici rol oynuyor. Farklı uzunluklarda sunulan programlara göre Club Class Malta dil okulu ücretleri değişiklik gösterebiliyor. Aynı zamanda dönemsel kampanyalar da sunan eğitim kurumunun fiyat seviyesi Malta dil okulları arasında orta düzeyde olarak kabul ediliyor.

Club Class Malta Dil Okulu Fiyatları

Not: Club Class Malta dil okuluna yapılacak kayıtlarda 1 Haziran - 15 Eylül tarihleri arasındaki eğitimler için yüksek sezon farkı ücreti haftalık 50EU ile 180EU arasında değişmektedir. Club Class TL/EU kurunu 5,00 TL'den almaktadır. Net fiyatlar için danışmanınızdan bilgi alınız.
Konaklama Tipi4 Hafta6 Hafta8 Hafta12 Hafta24 Hafta
Paylaşımlı Ev Üç Kişilik Oda11001500180023004500
Paylaşımlı Ev İki Kişilik Oda12101620199025755050
3 Kişilik Hostel Konaklaması11401515192028404760
2 Kişilik Hostel Konaklaması12601730213031805490

Hem unutulmaz bir tatil yaşamak hem de İngilizce eğitimi almak için Club Class’ı tercih ediyorsanız, 0 212 241 02 82 numaralı telefondan hemen WestLine International danışmanlarına ulaşabilir, detaylı bilgi alabilirsiniz.

Simdi Ara
Bilgi Istek Formu
preloader