IH Malta Dil Okulu

IH Malta dil okulu, dünya çapında çok uzun yıllardır hizmet veren International House dil okulları zincirinin Malta’da yer alan şubesi. 1953 yılında kurulmuş olan International House 60 yılı aşkın bir süredir dünyanın dört bir yanında dil eğitimi konusunda çalışmalarını sürdürüyor. 50 farklı ülkede 150’den fazla şubesiyle alanında lider kurumlardan biri olan International House, Malta’daki şubesiyle de Malta dil okulları arasında prestijli bir konuma sahip.

IH Malta dil okulu

IH Malta Dil Okulu Hakkında

IH Malta dil okulu Malta’da 3 farklı şubeyle hizmet veriyor. Yaş grupları ve programlara göre ayrılan şubelerin tümünde alanlarında uzman ve ana dilleri İngilizce olan eğitmenler görev alıyor.

8-12 yaş ve 13-16 yaş gruplarına yönelik olarak hizmet veren IH Malta dil okulu şubesi Paradise Bay’de yer alıyor. Paradise Bay, cenneti andıran doğası ve modern tesisleriyle muhteşem bir tatil köyü. Genç yaş grubundaki öğrenciler Paradise Bay’de muhteşem bir yaz kampı geçirmenin yanında İngilizcelerini de geliştirme fırsatı buluyor.

IH Malta dil okulunun yetişkinler için sunduğu programlar ise St Julian’s bölgesinde yer alıyor. 2007 yılında açılan bu şube aynı zamanda International House dil okulu zincirlerinin Malta’daki merkezini de oluşturuyor. Bu bölgede yetişkinlere yönelik çeşitli İngilizce eğitim programları sunuluyor.

International House’un Malta’da dil eğitimi hizmeti vermeye başladığı ilk nokta olan Gozo’da ise öğretmenlere yönelik İngilizce eğitim programları düzenleniyor. Bu şubede konaklama olarak da Homestay imkanı sunuluyor.

International House Malta

IH Malta Dil Okulu Programları

International House Malta şubeleri farklı noktalarda farklı yaş grupları ve mesleklere yönelik program alternatifleri sunuyor. IH Malta fiyatları da bu programlar ve şube bazında değişiklikler gösterebiliyor.

  • Genel İngilizce Kursu
  • Yoğun İngilizce Kursu
  • Cambridge Sınav İngilizcesi
  • Bire bir İngilizce
  • Kombine Kurslar
  • Özel Grup Kursları
  • Aile Programları

IH Malta Dil Okulu Olanakları

IH Malta konaklama konusunda da farklı şubeleri özelinde çeşitli alternatifler sunuyor. Paradise Bay şubesinde öğrenciler okulun kurulu olduğu tatil köyünde konaklarken Gozo şubesindeyse Homestay tipi konaklama hizmeti sunuluyor. Yetişkinlere yönelik kurslar sunan St Julians şubesinde ise aile yanı konaklama, daire, residence gibi konaklama imkanları bulunuyor.

International House dil okullarının tümünde öğrencilerin eğitim boyunca sosyal aktivitlere katılımlarına da büyük önem gösteriliyor. Tüm şubelerde programlar süresince çeşitli sosyal etkinlikler ve organizasyonlar düzenleniyor.  Aynı zamanda IH Malta dil okulu şubelerinin tümünde öğrencilere ücretsiz Wi-Fi, kafeterya, kütüphane gibi olanaklar da sunuluyor.

IH Malta

IH Malta Dil Okulu Fiyatları

IH Malta dil okulu ücretleri şubeler özelinde ve programlara bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Dönemsel kampanyalar ve indirim imkanları da sunan okulun paket programları genellikle konaklama dahil olacak şekilde sunuluyor. IH Malta ücretleri ve diğer hizmetler hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için 0 212 241 02 83 numaralı telefondan WestLine International danışmanlarıyla görüşebilirsiniz.

Simdi Ara
Bilgi Istek Formu
preloader