LSC Malta Dil Okulu

LSC Malta dil okulu 2014 yılından beri Malta’nın başkenti Valletta’da hizmet veriyor. London School of Commerce Group’un bir üyesi olan dil okulu son yıllarda başarı ivmesini hızla artıran Malta dil okulları arasında yer alıyor. Kaliteli eğitimden asla ödün vermeyen politikasıyla dünyanın dört bir yanından öğrencilerin tercihi olan LSC Malta, farklı yaş gruplarına yönelik çeşitli İngilizce eğitim programları sunuyor.

LSC Malta

LSC Malta Hakkında

Uzun yıllardır eğitim sektöründe hizmet veren London School of Commerce Group, Malta’daki şubesinde de kurumsal stratejisini sürdürüyor. Öğrenci merkezli eğitimi temel alan kurum, aynı zamanda sınıflarında çok kültürlü bir yapı kurmaya da özen gösteriyor. Bu doğrultuda LSC Malta dil okulu sınıfları oldukça farklı milletlere mensup öğrencilerden oluşuyor. Doğu ile Batı’yı buluşturma hedefiyle hareket eden LSC, eğitim kadrosunda da kaliteden ödün vermiyor. Her biri alanında uzman ve ana dilleri İngilizce olan öğretmenlerden oluşan kadro, öğrencilerin kaliteli bir İngilizce eğitimi almasında büyük rol oynuyor.

LSC Malta dil okulu

LSC Malta Programları

LSC Malta, çeşitli kesimlerden öğrencilere farklı program alternatifleri sunuyor. Öğrenciler, talep ve ihtiyaçlarına uygun olan programları seçebilirken LSC Malta fiyatları da program tercihine göre değişiklik gösterebiliyor.

  • Genel İngilizce Kursu
  • Yoğun İngilizce Kursu
  • İş İngilizcesi
  • Akademik İngilizce
  • Part Time
  • Sınav Hazırlık Kursları

LSC Malta Olanakları

LSC Malta, UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan Malta’nın başkenti Valetta’da konumlanıyor. Konum itibariyla da avantajlı olanaklar sunan okul, ülkenin birçok turistik merkezine yürüme mesafesinde bulunuyor. LSC Malta öğrencileri St. Julian’s gibi Malta’nın en hareketli noktalarına da otobüs ile kolayca ulaşabiliyor.

LSC Malta konaklama konusunda öğrencilere 2 kişilik apart daire çözümü sunuyor. LSC Malta öğrencileri dilerlerse bu apart dairelerde konaklayabilirken, dilerlerse başkent Valletta’daki diğer konaklama alternatiflerini de tercih edebiliyor.

Ücretsiz havaalanı transferi, okul içerisinde ücretsiz Wi-Fi, Malta’daki bazı işletmelerde geçerli indirim kuponları gibi olanaklar da LSC Malta öğrencilerini bekliyor.

LSC Malta

LSC Malta Dil Okulu Fiyatları

LSC Malta dil okulu ücretleri belirlenirken öğrencinin program tercihi ve konaklama seçimi önemli bir rol oynuyor. Genellikle konaklama dahil bir şekilde sunulan paketlerde dönemsel kampanya veya indirimler de uygulanabiliyor.

Malta’da dil eğitimi için tercih edebileceğiniz ideal rotalardan biri olan LSC Malta ücretleri hakkında detaylı bilgi almak için hemen 0 212 241 02 83 numaralı telefondan WestLine International danışmanlarına ulaşabilirsiniz.

Simdi Ara
Bilgi Istek Formu
preloader