Yaz Okulları

Yaz Okulları Ulaşım

Yurtdışı yaz okulları maceranızda her an yanınızda olan Westline International ulaşım çözümleri ile de yolculuğunuzun ideal bir şekilde geçmesini sağlıyor. Westline International’ın anlaşmalı olduğu turizm şirketleri vasıtasıyla yaz okulu yolculuğunuz güvenle gerçekleşiyor.

Ulaşım, Transfer ve Karşılamalar

Yurtdışı yaz okulu katılımı planlanırken öğrencilerin en çok zorlandıkları noktalardan biri ulaşım konusu. Westline International’ın profesyonel danışmanlık hizmeti sayesinde hem Türkiye’den tercih ettiğiniz ülkeye, hem de bu ülkedeki havaalanından yaz okulunuza güvenle ulaşımınızı sağlayabilirsiniz.

Yaz okullarının büyük bir bölümü havaalanı karşılama ve transferlerini kendileri organize ediyor. Böylece öğrencilerin gittikleri bu bambaşka ülkede ulaşım sorunu yaşamalarının önüne geçiliyor. Ülkeye ulaşım konusunda ise Westline International’ın anlaşmalı olduğu turizm firmaları devreye girerek, öğrencilere en uygun bütçe dahilinde tarifeli uçuş seferleri listeleniyor.

Siz de Westline International’ın profesyonel danışmanlık hizmetleriyle; Amerika Yaz Okulları, İngiltere Yaz Okulları, Malta Yaz Okulları veya Kanada Yaz Okulları arasından dilediğinizi seçebilir, rotanızı belirleyebilirsiniz.

Simdi Ara
Bilgi Istek Formu
preloader