Malta Dil Okulları ve Malta Dil Okulu Fiyatları

Linguatime Malta Dil Okulu

Malta’nın en iyi dil okullarından biri olarak gösterilen Linguatime uzun yıllara dayanan tecrübesiyle her yıl onlarca farklı ülkeden öğrenciye hizmet vermeye devam ediyor. 1998 yılında kurulmuş olan Linguatime Malta dil okulu, Sliema şehrinde yer alıyor. Malta’nın görece sakin ancak bir yandan da aradığınız her şeyi kolayca bulabileceğiniz bir noktası olan Sliema’dan St Julian’s a yürüyerek 30 dakikada ulaşabilirsiniz. Malta dil okulları arasında avantajlı konumunun yanı sıra kaliteli eğitimiyle de öne çıkan Linguatime dil okulu, öğrencilerine hem sosyal aktivite hem de eğitim kalitesi bakımından oldukça avantajlı koşullar sunuyor.

Linguatime Malta

Linguatime Malta Dil Okulu Hakkında

Sliema şehrinin en güzel noktalarından biri olan Towe Road’da konumlanan Linguatime, büyüleyici bir manzaraya sahip. 1950’li yılların Malta mimarisini yansıtan şık bir binada eğitim veren kurum, hemen deniz kenarında bulunuyor. Bu sayede öğrenciler bir yandan eğitim alırken bir yandan St. Julian’s koyunun büyüleyici manzarasının tadını çıkarabiliyor.

Linguatime, Malta’nın önde gelen dil okullarından bir tanesi konumunda. Okul, eğitim kalitesiyle IALC, FELTOM, ALTO, WYSE, CSN ve UED üyesi olmayı başarmış. Aynı zamanda Linguatime Malta dil okulu dahilinde verilen eğitim Malta Eğitim Bakanlığı tarafından onaylanmış durumda.

Linguatime Malta Dil Okulu

Linguatime Malta Dil Okulu Programları

Uzun yıllara dayanan bir eğitim tecrübesine sahip olan Linguatime Malta dil okulu, farklı alanlarda uzmanlaşmayı hedefleyen öğrencilere çeşitli program seçenekleri sunuyor.

  • Genel İngilizce
  • Yoğun İngilizce
  • İş İngilizcesi
  • Cambridge İngilizcesi
  • TOEFL/IELTS Hazırlık
  • Sınav İngilizcesi

Linguatime Malta dil okulu kapsamında sunulan programların bazılarına katılabilmek için belirli seviyede İngilizce bilgisine sahip olmak gerekiyor. Ancak Genel İngilizce programı gibi seçenekler hiç İngilizce bilmeyen öğrencilere bile açık olarak sunuluyor. Aday öğrenciler programlara katılmadan önce İngilizce bilgileri tespit ediliyor ve bunlara göre sınıflara yerleştiriliyor.

Linguatime Malta

Linguatime Malta Dil Okulu Olanakları

Linguatime, sosyal aktivite ve tesis olanakları bakımından da öğrencilerine oldukça cömert imkanlar sunan eğitim kurumlarından bir tanesi konumunda. Deniz manzaralı bir binaya sahip olan okul içerisinde; kafeterya, TV odası ve kütüphane bulunuyor. Aynı zamanda Linguatime öğrencileri binada yer alan seyir terası ve bahçeden de faydalanabiliyor. Ücretsiz Wi-Fi erişimi de Linguatime öğrencilerine sunulan imkanlar arasında bulunuyor.

Linguatime öğrencileri eğitim süreleri boyunca okulun düzenlediği etkinlik ve organizasyonlara katılma imkanı da buluyor. Bu sayede öğrenciler hem Malta kültürünü yakından tanıma fırsatı bulurken hem de farklı milletlerden öğrencilerle sosyalleşme şansına sahip oluyor.

Konaklama

Linguatime Malta konaklama konusunda öğrencilerine 3 farklı seçenek sunuyor. Okulun öğrencileri aile yanı evlerde konaklama imkanından faydalanabilirken, dilerlerse paylaşımlı daire veya otel olanaklarından da faydalanabiliyor. Linguatime fiyatları genellikle konaklama dahil olarak sunulduğu için öğrencinin tercih edeceği konaklama tipi fiyat konusunda belirleyici rol oynuyor.

Linguatime Malta Dil Okulu Ücretleri

Linguatime Malta dil okulu ücretleri konusunda belirleyici faktörler arasında öğrencinin tercih edeceği program türü ve süresi en önemli rolü oynuyor. Dönemsel olarak da değişen fiyatlar ders yoğunluğu ve konaklama tipine göre çeşitleniyor.

LinguaTime Malta Dil Okulu Fiyatları

Not: Linguatime Malta dil okuluna yapılacak kayıtlarda 8 hafta ve üzeri eğitimler için ekstra indirimler mevcuttur. 20 hafta ve üzeri kayıtlarda daha yüksek indirimler mevcuttur. Yüksek sezon ücretlendirmesi yaz sezonu için geçerlidir ve verilen fiyatların haftalık olarak 50EU -100EU arasında yukarı yönlü değişmesine neden olmaktadır. Fiyatlardaki değişimler ile ilgili danışmanlarımızdan bilgi alınız.
Konaklama Tipi4 Hafta6 Hafta8 Hafta12 Hafta24 Hafta
Apartman Dairesi Üç Kişilik Oda11201680204030605520
Apartman Dairesi Çift Kişilik Oda13402010228034206120
Apartman Dairesi Tek Kişilik Oda16802520320041407440
Aile Yanı Paylaşımlı Oda13802070260039007320
Aile Yanı Tek Kişilik Oda18202730340051009720

Linguatime Malta ücretleri hakkında detaylı bilgi almak için WestLine International ile iletişime geçebilirsiniz. 0 212 241 02 83 numaralı telefondan bize ulaşabilir, Malta’da dil eğitimi planlamanıza hemen başlayabilirsiniz.

Simdi Ara
Bilgi Istek Formu
preloader