Work And Travel

work and travel - WAT

Work and TravelWork and Travel Nedir?

Yaz aylarında hem çalışıp hem de masraflarınızı Amerika’daki işinizden çıkarabilirsiniz. Programa kayıt olmadan önce ne kadar araştırır ve bilgi edinirseniz o kadar sağlıklı bir program tecrübe edersiniz. Peki ama bu programın detayları nedir?Work and Travel Nedir? »

Work and Travel 2024

Önümüzdeki sezonun en popüler işleri profesyonel danışmanlık hizmetleriyle yine WestLine’da. Bu tecrübeyi yaşamış binlerce öğrencimizin yegane memnuniyeti doğru bilgilendirme ve problemleri kısa sürede çözmekten geliyor.Wok and Travel 2023 »

İş türleri ve kazançlar

Programda cankurtaranlık, kasiyer, otel, eğlence parkları gibi bir çok sektörde işe girebilirsiniz. Ancak alacağınız profesyonel danışmanlık ve tavsiyeler sizin daha mutlu bir program geçirmenize sebep olacaktır.İş Türleri ve Kazançlar »

Şirket Seçiminizde Dikkatli Olun

Programa katılmaya karar verdiniz ancak nereden başlayacağınızı ya da hangi kuruma başvuracağınızı bilmiyorsunuz. Şirket seçiminin ne kadar önemli olduğunu ve nelere dikkat etmeniz gerektiğine gelin beraber bakalım. Bu program ciddi bir organizasyondur ve bu program için şirketinizi dikkatle seçmelisiniz.Work and Travel Şirketleri »

Mağdur Olmayın!

Başvuru tarihiniz, seçtiğiniz firma, girmiş olduğunuz iş pozisyonu ve dahası hakkında sorunsuz ve güzel bir program yaşamak için dikkat etmeniz gerekenler hakkında bilgileninMağdur Olmayın! »

Başvuru Şartları

Work and Travel programına başvuru şartları nelerdir? Kimler başvurabilir? Programa başvuru yapmak istiyorsunuz ancak uygunluğunuz konusunda bir bilginiz yok. Bu yazımızda programa nasıl başvurabileceğinizi anlatıyoruz.Başvuru Şartları »

Simdi Ara
Bilgi Istek Formu
preloader