Yaz Okulları

Grup Yaz Okulları

Okulunuz öğrencilerini hem eğitim hem de eğlence dolu bir yurtdışı yaz okuluna götürme niyetindeyseniz, doğru yerdesiniz. Westline International farkıyla organize edilen grup yaz okulları, A’dan Z’ye adım adım planlanır ve tüm öğrencilerin keyifli bir yaz tatili geçirmeleri sağlanır.

İlk Adım: Destinasyon Seçimi

Yurtdışı yaz dil okulu seçenekleri dünyanın farklı coğrafyalarında konuşlansa da, her bir grup için ideal bir destinasyon mutlaka mevcut. İşte bu ideal rotayı çizmenizde Westline International’ın uzman kadroları imdadınıza yetişiyor. Sayısız seçenek arasından doğru ülke ve okul seçimini sizinle beraber yapıyor ve seyahatinizi planlamaya başlıyoruz.

Taleplerinize Göre Şekillenen Paketler

Grup yaz okulları, öğrencilerin talep, ihtiyaç ve bütçelerine göre şekilleniyor. Konaklama, catering, ulaşım, ders yoğunluğu ve sosyal etkinlikler gibi birçok konuda esnek çözümler sunan Westline International ile hayalinizdeki yaz okulu programını üretebilirsiniz. Böylece ekstra masraflardan kurtulabilir, öğrencilerinizin tam da istedikleri gibi bir yaz tatili geçirmelerini sağlayabilirsiniz.

Yurtdışı Yaz Okulları ile Yüksek Kaliteli Eğitim

Hangi ülkeyi seçmiş olursanız olun, Westline International’ın anlaşmalı olduğu yaz okullarıyla öğrencilerinizin üstün kalitede bir dil eğitimi alacağından emin olabilirsiniz. Dünyaca ünlü eğitim kurumları tarafından denetlenen yaz dil okulları, en modern yöntemlerle yüksek standartlarda yabancı dil eğitimi sunuyor. Üstelik farklı yoğunluklardaki programlar sayesinde tam da ihtiyacınız olan dil eğitimini seçme fırsatınız da bulunuyor.

Sosyal Aktiviteler ve Konaklama

Yurtdışı yaz okullarının öğrencilere sunduğu en büyük artılardan bir tanesi sosyal aktivite çeşitliliği. Tercih edilen ülkeye göre değişiklik gösteren sosyal aktiviteler, öğrencilerin hem kişisel gelişimlerine destek olurken hem de çok farklı kültürlerle tanışmalarına imkan tanıyor. Ayrıca tüm bu aktiviteler sırasında farklı milletlerden kişilerle etkileşim halinde olan öğrenciler bir yandan sosyalleşirken bir yandan da yabancı dil pratiği yapma şansı buluyor.

Konaklama konusunda da en efektif çözümlere Westline International ayrıcalığı ile ulaşabilirsiniz. Anlaşmalı yaz okullarının sunduğu yurt tipi konaklamalar haricinde aile yanı konaklama imkanı da öğrencilere sunuluyor. Öğrencilerin tüm gün yemek ihtiyaçlarının karşılandığı tam pansiyon yurt konaklamalarında paylaşımlı veya paylaşımsız oda seçenekleri bulunuyor.

Grup Yaz Okulları İçin Ulaşım Çözümleri

Westline International ayrıcalığıyla organize edilen grup yaz okulu programlarında ulaşım açısından da büyük kolaylıklar sağlanıyor. Gruplara özel uygulanan indirimlerden yararlanma fırsatı bulan öğrenciler daha uygun fiyatlarla ulaşımlarını gerçekleştirebiliyor. Ayrıca havaalanı transferleri ve karşılama organizasyonları da yine Westline International yetkilileri tarafından sorunsuzca gerçekleştiriliyor.

Grup Liderleri ile Sorunsuz ve Güvenli Bir Yaz Okul Deneyimi

Grup yaz okulu programlarının sorunsuzca gerçekleşmesini sağlayan en önemli unsur; grup liderleri. Westline International tarafından her 10 öğrenci için 1 adet grup lideri atanıyor. Programa göre değişmekle birlikte; genellikle grup liderleri ulaşım, oryantasyon, kayıt ve diğer sosyal aktivitelerin organize edilmesi ve gerçekleşmesinden sorumlu oluyor. Yaz okulu eğitimi süresince karşılaşılabilecek her türlü soruna anında müdahale edecek olan grup liderleri sayesinde keyifli ve sıkıntısız bir yaz okulu deneyimi öğrencilere sunuluyor.

Siz de öğrencilerinize hem eğlence hem de eğitim dolu bir yaz tatili organize etmek için hemen grup yaz okulu fırsatlarını değerlendirebilirsiniz. Westline International’ın profesyonel danışmanlık hizmeti sayesinde muhteşem bir yaz okulu deneyimi hem sizi hem de öğrencilerinizi bekliyor.

Simdi Ara
Bilgi Istek Formu
preloader