work and travel erken kayıt

Work and Travel Erken Kayıt Avantajları

Work and Travel hayalinizle ilgili araştırmalar yapmaya başladıysanız muhtemelen erken kayıt ifadesini çok kez duymuşsunuzdur. Yaz aylarını Amerika’da hem çalışıp para kazanarak hem de gezerek geçirmek isteyen öğrencilerin bir numaralı hedefi olan Work and Travel’da erken kayıt dönemi aday öğrenciler için büyük avantajlar sunuyor.

Work and Travel şirketleri çoğunlukla eylül-ekim aylarında Work and Travel başvuru işlemlerini başlatıyor. Genellikle ilk dönem kayıtları Work and Travel’da indirimli imkanlardan yararlanmak için en müsait zamanlar. Ancak WAT macerasına erken kayıt ile hazırlanmanın avantajları sadece indirimli fiyatlardan yararlanmakla kalmıyor. Work and Travel kayıt işlemlerini sonbahar dönemlerinde gerçekleştiren öğrenciler, bu süreci son dakikaya bırakanlara oranla çok daha avantajlı koşullarda bir Amerika macerası yaşama şansı yakalıyor.

Erken Kayıt ile Daha Geniş İş Olanakları

Erken kayıt döneminin öğrencilere sağladığı avantajlardan en önemlisi çok daha geniş iş olanakları sunması. Yaz aylarında gerçekleştirecekleri Work and Travel programına yaklaşık 1 yıl önceden kayıt olan öğrenciler henüz dolmamış kontenjanlardan faydalanabiliyor. Bu sayede öğrencinin hayalindeki işi bulabilme şansı katlanarak artıyor. Work and Travel’da son kayıt dönemlerine yaklaştıkça kontenjanların dolması sebebiyle öğrenciler zaman zaman istedikleri işe yerleşme fırsatı bulamayabiliyor. Bu sebepten tam da hayalinizdeki gibi bir Work and Travel macerası geçirmek istiyorsanız erken kayıt dönemlerini kaçırmamanızda fayda var.

İndirimli Fiyatlar

Work and Travel şirketleri genellikle erken kayıt olan öğrencilere çok daha uygun fiyatlar içeren paket programlar sunuyor. Bu sayede hatırı sayılır oranda indirimlerden yararlanmak mümkün oluyor. Maddi anlamda zorlanmaktan çekiniyor ve uygun fiyatlardan yararlanmak istiyorsanız Work and Travel erken kayıt dönemlerini takip edebilirsiniz.

Vize ve Başvuru Sürecinde Stres Olmayın

Work and Travel başvurusu çeşitli prosedürleri içeren bir süreç. Vize başvurusu, konaklama, ulaşım, iş bulma ve işe yerleştirme gibi süreçler zaman zaman pürüzler oluşturabiliyor. Olası pürüzleri telafi edecek zamana sahip olmak da Work and Travel maceranızın istediğiniz gibi olması adına önemli bir rol oynuyor. Erken kayıt sayesinde öğrenciler yaklaşık 1 yıllık bir süreç içerisinde tüm prosedürleri rahatlıkla halletme imkanı buluyor. Böylece tüm bu prosedürler sırasında karşılaşabileceğiniz aksaklıkları ortadan kaldırmak için de yeterli zamanınız oluyor.

Work and Travel Grup Başvurularında Erken Kayıt Avantajı

Work and Travel programına aday öğrenciler zaman zaman grup halinde başvuruda bulunabiliyor. Bu sayede arkadaşı ile aynı yerde çalışmak isteyen öğrencilerin bu talepleri erken kayıt sayesinde kolayca karşılanabiliyor. Daha geniş kontenjanlar sayesinde grup halinde aynı iş yerine yerleşme talebinizin gerçekleşmesi çok daha mümkün bir hale geliyor.

Work and Travel 2020 kayıtları başladı. Ancak erken kayıt avantajlarını halen kaçırmadınız. 2019 yazında Amerika’da unutulmaz bir yaz geçirmek istiyorsanız olabildiğince erkenden harekete geçmeli ve erken kayıt avantajlarından yararlanmalısınız.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Simdi Ara
Bilgi Istek Formu
preloader