us vize

Work and Travel Ankara, İstanbul, İzmir Başvuruları

Work and Travel programına WestLine International’ın uzman danışmanlığı güvencesinde katılmak isteyen ve İstanbul’da yaşamayan adaylar sıklıkla WestLine’ın başka şehirlerde de şubesi olup olmadığını merak ediyor. Her ne kadar bu sorunun cevabı negatif olsa da; WestLine International, İstanbul dışında yaşayan adaylara da kolayca hizmet verebiliyor.  Work and Travel Ankara , İzmir, Bursa veya Antalya gibi başvurular dijital yöntemlerle online olarak yürütülüyor. Bu sayede öğrenci WestLine şubesine gelmesine gerek kalmadan Work and Travel başvuru işlemini kolayca gerçekleştirebiliyor.

Work and Travel Ankara

Work and Travel Ankara Başvuruları Online Olarak Yürütülüyor

Work and Travel başvuru sürecindeki adımların tümünü online olarak da yürütebilen WestLine, adaylara ekstra bir seyahat mecburiyeti yaratmıyor. Farklı şehirlerden WestLine’a Work and Travel başvurusu gerçekleştiren adayın ilk olarak İngilizce bilgisi Skype vasıtasıyla test ediliyor. Ayrıca bu aşamada adayın Work and Travel programına katılmak için diğer gerekli şartları taşıyıp taşımadığı da kontrole tabi tutuluyor. Work and Travel’a katılmak için gerekli şartlara sahip olan adayların başvuruları kabul ediliyor ve kayıt süreci başlatılmış oluyor.

DS-2019 belgesinin temini ve iş görüşmesi aşamaları da yine online olarak gerçekleştiriliyor. WestLine International’ın Work and Travel’a özel olarak hizmete sunduğu 0 549 378 54 63 numaralı WhatsApp hattı ve Skype görüşmeleri vasıtasıyla hem iş görüşmesi hem de diğer aşamalar kolayca çözüme kavuşuyor.

Work and Travel Ankara

Work and Travel Başvurularında WestLine Uzmanlığı

Üniversite yıllarında mutlaka deneyimlemeniz gereken bir macera olan Work and Travel Ankara , İstanbul, İzmir, Bursa, Antalya gibi birçok şehirde öğrenim gören adaylar tarafından ilgi görüyor. Öte yandan WAT; seyahat, eğitim ve eğlence vadetmesinin yanında oldukça dikkatli şekilde planlanması gereken bir süreç olarak da öne çıkıyor. Bu noktada Work and Travel kayıt ve başvuru sürecinin yurt dışı eğitim danışmanlığı şirketine emanet edilmesi öğrencinin keyifli bir deneyim yaşaması için büyük önem taşıyor. Uzun yıllara dayanan tecrübesi ve alanında uzman ekibiyle WestLine International, Türkiye’nin dört bir yanından Work and Travel’a katılmak isteyen öğrencilere hizmet vermeye devam ediyor.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Simdi Ara
Bilgi Istek Formu
preloader