Work and Travel 2025 | Kayıtlar | Başvurular | Ücretler

Work and Travel 2025 Kayıtlar, Başvurular ve Fiyatlar

Work and Travel hakkında tüm detaylara bu sayfa aracılığı ile ulaşacaksınız. En merak edilen soruları biliyoruz o nedenle fazla uzatmadan ve sade bir biçimde size Work and Travel’ın aslında ne olduğunu, neyi amaçladığını, kimlerin katılabileceğini ve maliyetleri hakkında bilgiler ileteceğiz. Cevabını bulamadığınız sorular için bizlere 0212-241-0283 numaralı hattan ulaşabilir veya İletişim sayfamızdan bilgilerinizi bırakabilirsiniz.

Work and Travel İş Fuarı 3

Nedir Bu Work and Travel?

Eğer hali hazırda bir üniversite öğrencisiyseniz ve programın gerektirdiği özellikleri taşıyorsanız daha fazla düşünmeyin ve Work and Travel programını tecrübe etmelisiniz. Çünkü başka hiçbir program size ailenizden maddi destek almadan İngilizce’nizi Amerika’da geliştirmenize, orada çalışmanıza, eşsiz bir yaz geçirmenize ve yeni arkadaşlıklar edinmenize olanak vermez. Work and Travel 2025 sezonuna katılmak için geç kalmayın ve çok hızlı dolan kontenjanlarından yerinizi alın. Erken kayıt fırsatlarıyla programa daha ekonomik halde katılın.

Programın başında program ücreti, vize ücretleri ve uçak masrafları gibi giderleriniz olacaktır. Ancak bir çok öğrenci bu masraflarını Amerika’da çalışarak telafi ediyor ve üstelik abartılacak cinsten olmayan birikimlerle dönüyor. Ya da birikimleriyle Amerika’da dilediğince geziyor ve unutulmaz anılarla geri dönüyor.

Work and Travel programı tam anlamıyla bir kişisel gelişim programıdır ve belli bir süreliğine kendi ayaklarınızın üzerinde durmanızı sağlar. Bu yüzden mezun olmadan önce yapmanız gereken mutlak şeylerden biri olarak Work and Travel’ı şartları sağlayan her üniversiteliye tavsiye ediyoruz.  Programı tecrübeli ellerle gerçekleştirmeniz de hayati öneme sahiptir. Çünkü güçlü alt yapı, geniş iş portföyü ve Amerika’daki bağlantıların yoğunluğu bir şirketin kalite erbabında sizin ne şekilde güvenli bir program tecrübe edeceğinizle alakalı ipuçları verir.

Work and Travel Job Fair Organizasyonumuzu The Marmara Taksim’de düzenledik!

Bilmeyenler İçin Bu Program Aslında Neyi Amaçlıyor?

Work and Travel size Amerika’da 3 ay boyunca çalışma izni verir. Bu süre zarfında da diğer tüm Amerikalılar gibi ülkenin her yerini gezmenize olanak sağlar. Ama iş sırasında gezi pek de mümkün değildir o nedenle iş kontratınız bittikten sonraki ve ülkeye döndüğünüz andaki arada geçen süre sizin ‘Travel’ periyodunuzdur. Bu yüzden programın adı Work and Travel’dır. Work and Travel’ın ne olduğunu daha detaylı şekilde Work and Travel Nedir başlıklı sayfamızdan öğrenebilirsiniz.

Programın En Popüler İşlerini ve Lokasyonlarını Sunuyoruz!

Popüler iş nedir ki? Popüler iş öğrencilerin en çok tercih etmek istedikleri ve çalışmak istedikleri iş demektir. Peki bunları popüler yapan şey nedir?

Tabii ki programdaki gezi kısmı için biriktirebileceğiniz ücreti sağlayan ve sosyalleşmeye yönelik iş pozisyonlarıdır.  O nedenle binlerce öğrenci şimdiye kadar bizi seçti! Hepsi bu kadar değil elbette. Program hakkında profesyonel bir danışmanlık almanız hem paranızın çar çur edilmesini önler hem de programa en düşük beklentilerle hazırlanmanızı sağlar. Düşük beklentiler ve gerçekler size eşsiz, muazzam ve bir daha unutamayacağınız bir tecrübe yaşatır. Gerek Türkiye’de olsun gerekse Amerika’da şimdiye kadar binlerce öğrencimiz bu nedenle bize referans oluyor! Work and Travel’da En Çok Tercih Edilen 4 İş Pozisyonu başlıklı yazımızı mutlaka okuyun!

work and travel erken kayıt

Bir Sürü Şirket Arasından En Güvenilir Work and Travel Acentesini Seçmek?

Aslında bir sürü şirket yok. Work and Travel programına aracılık edebilecek akredite ve Amerikan Konsolosluğu tarafından tanınan 30-35 arası şirket vardır. Bu şirketlerin listesi de yine konsolosluğun sayfasında yer alır. Bu yetkili aracı şirketlerin dışında başka hiç bir acente Work and Travel programına aracılık edemez. Yine de yetkili aracılık şirketlerinin arasında bir seçim yapmak zorunda kalacaksınız. Her zaman söylüyoruz! Work and Travel programı iki masa, iki bilgisayar ve bir e-posta hesabı ile ya da her yere reklam vererek yapılabilecek bir program değildir. Biz dahil, şirket dizaynları, süslü püslü sözler ya da temsilci arkadaşlarınız sizi yanıltmasın! Programı bilmiyorsanız iyice araştırın ve amacının ne olduğunu öğrenin.

Amerika’da iken size en çok destek olan alt yapıya ve hızlı dönüşlere sahip acentenizi seçin. Her danışman sizin kaydınızı almak için uğraşır ve bir çok sözler verir. Bu sözlerin sözleşmenizde olup olmadığına bakın ve geçmiş dönemlerde katılımcı olan ve sizden hiç bir şekilde menfaat sağlayacağını düşünmediğiniz öğrenci arkadaşlarınızın sözlerine itimat edin! Kimseyi bulamadınız mı? O zaman Work and Travel Şirketleri başlıklı makalemizi inceleyin ve ona göre şirket tercihinizi yapın!

Miray, Premier Pools’da Lifeguard Olarak Çalıştı

Work and Travel 2025 için geç kalmayın! Zaman çabuk geçiyor…

Geçen senelerde olduğu gibi bu sezonda da yine en popüler ve en çok tercih edilen işlerimizle birlikte katılımcılarımıza hizmet vermeye devam ediyoruz. Work and Travel ciddi bir organizasyondur ve tecrübe ister. Bu nedenle özellikle şirket seçiminizi çok dikkatli yapmalısınız. Programın iyi geçmesi sadece firmanının güvenirliliğine de bağlı değildir; aynı zamanda katılımcıların da bu programa hazır ve uygun olmaları gerekir. O nedenle en azından bir fincan kahvemizi içmek için ofisimize uğrayıp “Work and Travel Programı Katılımcı Uygunluk Testi”ni sizin için uygulamamıza izin verin ve programa uygun olup olmadığınızı öğrenmemize yardımcı olun.

Geçen sezon olduğu gibi bu sezonda da öğrencilerimiz seçmiş oldukları işlere işverenlerin WestLine sponsorluğunda Türkiye’ye gelmesiyle yüz yüze görüşerek, Internet üzerinden ayarlanmış tarih ve saatlerde mülakata girerek veya direkt Westline’ın öğrencinin İngilizce seviyesine bağlı olarak refere ettiği işlere yerleştirerek bu 2025 macerasına atılıyorlar. Geçmiş sezonlarda hiçbir öğrencimiz işlerinden yana problem yaşamadı; işi konusunda pürüzler çıkan katılımcılarımız da yol masrafları karşılanarak farklı pozisyonlara yerleştirildi ve mağdur kalmadı. Bu yüzden bizi gidenlerden dinlemeniz yapacağınız en mantıklı şey olacaktır.

Work and Travel Programında Erken Kayıt Hem Daha Ekonomik Hem Daha Avantajlı

Dikkat etmeniz gereken diğer bir nokta ise programa eğer grup olarak katılacaksanız işlemlerinizi erken başlatmanız gerekir. Çünkü her gün yeni bir kayıt ile kontenjanların azalması grup olarak katılacakların ve aynı yerde çalışmak isteyecek kişilerin yerleşimlerini tehlikeye atar. Örneğin, New York’daki Six Flags eğlence parkının kontejanı ilk etapta 20 kişidir. Fakat zamanla bu kontenjan azalır ve 4 kişiye kadar iner. 6 kişi olarak programa katılan ve bu eğlence parkına gitmek isteyen katılımcıların böyle bir durumda topluca işe girişi imkansızlaşır tabii bu da planları alt üst etmeye yeter bir durumdur. Bu yüzden erken kayıt her zaman için avantajlı ve aynı zamanda ekonomiktir.

Work and Travel’ın bir maliyeti var ve bu maliyetler her sene değişkenlik gösteriyor. Güncellenen program maliyetlerine göz atmak için  Work and Travel Fiyatları sayfamızı mutlaka ziyaret edin!

Sonuç olarak güzel bir deneyim yaşamanız adına tecrübemize güveniyoruz…

Biz tecrübemize güveniyoruz ve Work and Travel programında bizi seçen katılımcılarımızla birlikte diğer tüm katılımcıların mutlu bir sezon geçirmesini diliyoruz. Bize İletişim sayfamızdan form doldurarak veya 0212-241-02-83 numaralı hattımızı mesai saatlerinde arayarak ulaşabilir, program hakkında cevabını bulamadığınız sorular için bizlerle görüşebilirsiniz.

Kardelen, Continental Pools’da Lifeguard Olarak Çalıştı

Work and Travel  programı için Sıkça Sorulan Sorular sayfamızı ziyaret etmeyi de unutmayın!

Simdi Ara
Bilgi Istek Formu
preloader