Work and Travel İzmir Başvuruları

Work and Travel İzmir

Work and Travel İzmir Başvuruları

Work and Travel İzmir başvuruları da WestLine ayrıcalığıyla yapılabiliyor! Uzun yıllara dayanan tecrübesiyle yurt dışı eğitim alanında birçok program için hizmet veren WestLine International, yalnızca İstanbul’daki öğrencilere değil Türkiye’nin dört bir yanından Work and Travel’a katılmak isteyen adaylara hizmet veriyor. Tüm başvuru süreçleri ve evrak aşamalarını online olarak gerçekleştiren WestLine, öğrencilerin ofise gelmek zorunda kalmadan işlemlerini tamamlamasını sağlıyor.

Work and Travel Kayıtları Başladı!

Work and Travel İzmir, Ankara, İstanbul gibi şehirlerin tümünden yoğun ilgiyle karşılaşıyor. Özellikle İstanbul’da öğrenciler birçok alternatif yurt dışı eğitim şirketi arasından seçim yapabiliyorken, Türkiye’nin diğer şehirlerindeki adaylar bu zengin seçeneklerden yararlanmakta zorluk çekiyor. Bu noktada WestLine, tüm başvuru süreçlerini online olarak yürüterek öğrencilere kolaylıklar sunuyor. Work and Travel başvuru şartları arasında en önemli kriterlerden biri olan İngilizce bilgisi konusundaki seviye tespit testi de dahil olmak üzere, kayıt sürecinin tüm aşamaları online platformlar vasıtasıyla gerçekleşiyor. Bu sayede farklı şehirlerde ikamet eden öğrenciler İstanbul’a ve WestLine International ofisine gelmek zorunda kalmadan tüm başvuru adımlarını eksiksiz bir şekilde tamamlayabiliyor.

Erken Kayıt Avantajları

Work and Travel’a olabildiğince erken kayıt olmak birçok yönden avantajlar sunuyor. 1 Temmuz itibarıyla başlayan kayıt işlemlerinde elini çabuk tutan öğrenciler, erken kayıt indirimlerinden faydalanabiliyor. Üstelik erken kayıt yolunu tercih eden adaylar çok daha geniş bir iş yelpazesi içerisinden seçim yapma fırsatını da elde ediyor. Uçak bileti konusunda da oldukça avantajlı fiyatlar sunan erken kayıt dönemi, Work and Travel maliyeti konusunda tasarrufa gitmek isteyen öğrencilerin imdadına koşuyor.

Work and Travel 2020 sezonu özelinde konuşmak gerekirse; söz konusu dönemdeki talep yoğunluğu kontenjanların hızla azalmasına sebep oluyor. Her geçen yıl daha da popüler bir yurt dışı eğitim programı haline gelen Work and Travel’da yoğun talep nedeniyle hayalinizdeki işe yerleşebilmeniz için olabildiğince erken davranmanız gerekiyor.

WestLine Ayrıcalığıyla Work and Travel

Eğer siz de 2020 yazını unutulmaz bir deneyime çevirmek ve Amerika Birleşik Devletleri’nde keyifli bir yaz geçirmek istiyorsanız WestLine International ayrıcalığıyla başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Alanında uzman ekibimizle planlayacağınız seyahatinizle ilgili ön bilgileri almak için dilerseniz “Work and Travel Nedir?” veya “Work and Travel Fiyatları” gibi içeriklerimize de göz atabilirsiniz.

 

Bu gönderiyi paylaş

Bir Cevap Yazın


Simdi Ara
Bilgi Istek Formu
preloader