Lifeguard Eğitimlerimiz Başarıyla Tamamlandı

Lifeguard Eğitimlerimiz Başarıyla Tamamlandı

WestLine, Work and Travel programı ile Amerika’ya lifeguard (cankurtaran) olarak gidecek öğrencilerinin sertifika eğitimlerini Türkiye’de organize ediyor. Amerika’da lifeguard olarak çalışacak öğrencilerin işlerine başlayabilmesi ve devam ettirebilmesi için bir lifeguard sertifikasına ihtiyacı vardır. Bu Amerika’da lifeguard olarak çalışılabilmesi için alınması gereken zorunlu bir sertifikadır. Bu sertifikayı almak için de bir takım eğitimlerden geçilmesi gerekiyor. İşte bu eğitimler Türkiye’den Work and Travel programına giden çoğu öğrenciye Amerika’ya vardıklarında verilir. Peki biz neden bu sertifikasyon eğitimlerini Türkiye’de organize ediyoruz?

Lifeguard öğrencileri belirttiğimiz gibi sertifikalarını Amerika’ya vardıklarında girecekleri eğitimlerle de alabilirler. Ancak bu süreçte başarısız olma ihtimalleri yüksektir ve bu eğitimler haftanın belirli günlerinde ya da ayın belirli haftalarında olduğu için uzun bir süre çalışmadan eğitim tarihlerini bekleyebilirler. Amerika’daki eğitmenler Türkiye’de yapılan eğitimlerdeki hocalar gibi esnek değillerdir. Bu da henüz kültür şoku içerisindeki öğrencilerin zor bir süreç içerisinde olmalarına sebebiyet verir. Bu nedenle WestLine, her sene lifeguard eğitmenlerini eğitimcileri yurtdışından getirerek organize ettiği eğitimlerle öğrencilerine sertifikalarını Türkiye’de iken almalarına vesile oluyor.

Work and Travel’da en çok tercih edilen pozisyonların başında gelen “Lifeguard”lık hakkında daha detaylı bilgi için Work and Travel Cankurtaranlık Pozisyonu başlıklı sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Eğitimlerimiz esnasında çekilen bazı karelere aşağıdaki galerimizden bakabilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Simdi Ara
Bilgi Istek Formu
preloader