yurt dışı eğitim semineri

YTÜ BioForm VI Etkinliği Sponsorluğumuz

BioForm VI’da Yurt Dışı Eğitim Sponsoru: WestLine

Bu sene altıncısı düzenlenen Yıldız Teknik Üniversitesi BioForm etkinliğinin Yurt Dışı Eğitim Sponsorluğunu tekrar üstlenerek 4-5-6 Aralık 2018 tarihlerinde etkinlik boyunca yüzlerce öğrenciye merak ettikleri konular hakkında yardımcı olduk. Etkinlik sırasında Elektrik Elektronik Fakültesi’nde açmış olduğumuz standımıza olan yoğun ilgi için tüm öğrencilerimize tekrar teşekkür etmek istiyoruz.

Etkinliğe Katılan 3 Öğrenci Ücretsiz Yurt Dışı Dil Eğitimi Kazandı

BioForm koordinatörleri eşliğinde 4 Aralık 2018 tarihinde etkinliğe katılanlar arasında yapılan Soru-Cevap yarışması ile 3 öğrencimize 2 haftalık dil eğitimi hediye ettik. Yüzlerce öğrencinin katıldığı yarışma esnasında sorduğumuz 11 soruya doğru ve en hızlı şekilde cevap veren ilk 3 öğrencimiz Malta veya İngiltere’de dilediği ülkelerden birinde dil eğitimi alacak.

BioForm Etkinliği’ne Katılan Öğrencilerin İndirim Hakları

BioForm Etkinliğine katılmış olan tüm öğrenciler ayrıca yurt dışı eğitim programlarımızdan herhangi birine katılmak isterlerse farklı indirim imkanlarından yararlanabilmektedir. Yapılan indirim miktarları ve programlar aşağıdaki gibidir ve indirimlerden yararlanabilmek için son kayıt tarihi 31 Aralık 2018’dir:

Work and Travel: 100 USD indirim mevcuttur. Program hakkında detaylar için Work and Travel

Yurt Dışı Dil Okulları: 12 hafta ve üzeri Malta, İngiltere, Amerika, Kanada ülkelerinden birinde yer alan okullara kayıt yaptıran öğrencilerimize 2 haftalık kurs bizden hediye. Program hakkında detaylar için: Malta Dil Okulu, İngiltere Dil Okulu

Yurt Dışı Üniversite Yüksek Lisans: Almanya, Polonya Macaristan ülkelerinden birinde yüksek lisans eğitimi almak isteyen kişiler için danışmanlık hizmetlerimizden %30 indirim imkanı.

Londra’da MBA: Londra’da LSC London’da MBA programına kayıt olacak öğrencilerimiz için eğitim ücretleri üzerinden %10 burs vermekteyiz. 

Unutmayınız ki indirimler 31.12.2018 tarihine kadar geçerlidir ve Work and Travel programına katılmak isteyen adaylarımızın son sınıf olmaması, not ortalamasının en az 2.00 olması, İngilizce seviyelerinin ise en azından Intermediate düzeyde olması gerekiyor.

Yurt dışı dil okulları için, dil okullarının indirimli kampanyaları Ocak 1, 2019 tarihi ile sona eriyor ve bu tarih sonrasında yeni fiyat tarifeleri geçerli oluyor. Kanada’daki bazı dil okullarımızın kampanya tarihleri ise Ocak sonuna kadar devam edebilmektedir. Malta’yı düşünüyorsanız vize randevularının çok erkenden dolması nedeniyle hızlı hareket etmenizde fayda vardır.

Üniversitelerimizdeki kulüpler adına etkinlikler düzenleyen öğrencilerimiz için olabildiğince destek olmaya çalışıyoruz. Yaptığınız etkinlikler için sponsorluk tekliflerinizi bizlere ulaşarak iletebilirsiniz.

BioForm’dan Kareler 

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Simdi Ara
Bilgi Istek Formu
preloader