Lifeguard Pozisyonlarında Maaşlar ve Vergi Kesintileri

Lifeguard Pozisyonlarında Maaşlar ve Vergi Kesintileri

Work and Travel programını en iyi şekilde yürütebilmek ve memnuniyet oranını maksimum düzeyde tutabilmek adına kurumumuzdan en az bir personelimiz her Work and Travel sezonunda Amerika’da mesai yapıyor. Sezon boyunca öğrencilerimizin olası problemlerine yerinden müdahale ediyor ve çözüyor. Bu videoda lifeguard yani cankurtaranlık pozisyonlarında kazançlar ve vergi kesintileri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Danışmanlarımızdan Atalay, 2017 sezonunda Amerika’daydı ve oradan programa katılacak öğrencilere en çok merak edilen konulardan biri olan cankurtaranlık pozisyonunda kazançlar ve vergi kesintileri hakkında bir video çekti. Türkiye’den programa katılan öğrencilerin en çok tercih ettiği lifeguard pozisyonuna dair ayrıntıları bu video anlattı.

Work and Travel programı sadece “Lifeguard” pozisyonlarından ibaret değildir. Bir çok vasıf gerektirmeyen sezonluk iş pozisyonları bulunmaktadır. Genel itibarı ile diğer iş pozisyonlarının neler olduğunu incelemek için Work and Travel İşleri başlıklı sayfamızı incelemenizi tavsiye ederiz.

İlaveten, Work and Travel’da En Çok Tercih Edilen İşler başlıklı sayfamızdan da programın en popüler işlerini ve sebeplerini inceleyebilirsiniz.

Work and Travel programına katılmak istiyorsunuz ancak program hakkında detaylı bilgilere sahip değil misiniz? İlgili sayfalarımızı ziyaret edip program hakkında bilgi alabilirsiniz veya bizlere online başvuru formunu doldurarak ulaşabilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Simdi Ara
Bilgi Istek Formu
preloader