Work And Travel

Work and Travel


Work and Travel Nedir?

Yaz aylarında hem çalışıp hem de masraflarınızı Amerika’daki işinizden çıkarabilirsiniz. Work and Travel ciddi bir organizasyondur ve bu program için şirketinizi dikkatle seçmelisiniz.Work and Travel Nedir? »

Work and Travel 2019

Work and Travel 2019 sezonunda en popüler işler ve profesyonel danışmanlık hizmetleri yine WestLine’da. Bu tecrübeyi yaşamış binlerce öğrencimizin yegane memnuniyeti doğru bilgilendirme ve problemleri kısa sürede çözmekten geliyor.Wok and Travel 2019 »

İş türleri ve kazançlar

Work and Travel programında cankurtaranlık, kasiyer, otel, eğlence parkları gibi bir çok sektörde işe girebilirsiniz. Ancak alacağınız profesyonel danışmanlık ve tavsiyeler sizin daha mutlu bir program geçirmenize sebep olacaktır.İş Türleri ve Kazançlar »

Şirket Seçiminizde Dikkatli Olun

Programa katılmaya karar verdiniz ancak nereden başlayacağınızı ya da hangi kuruma başvuracağınızı bilmiyorsunuz. Work and Travel’da şirket seçiminin ne kadar önemli olduğunu ve nelere dikkat etmeniz gerektiğine gelin beraber bakalım.Work and Travel Şirketleri »

Mağdur Olmayın!

Başvuru tarihiniz, seçtiğiniz firma, girmiş olduğunuz iş pozisyonu ve dahası hakkında sorunsuz ve güzel bir Work and Travel programı yaşamak için dikkat etmeniz gerekenler hakkında bilgileninMağdur Olmayın! »

Başvuru Şartları

Work and Travel programına başvuru şartları nelerdir? Kimler başvurabilir? Programa başvuru yapmak istiyorsunuz ancak uygunluğunuz konusunda bir bilginiz yok. Bu yazımızda programa nasıl başvurabileceğinizi anlatıyoruz.Başvuru Şartları »
Simdi Ara
Haritada Bul