Vize Danışmanlığı

vize danışmanlığı

Vize Danışmanlığı


Amerika Vizesi

Amerika Birleşik Devletleri’ne bir çok vize türü ile giriş yapılabilmektedir. Hizmet verdiğimiz yoğunluklu vize sınıfları B1/B2, J1, F1 ve H2B vize türleridir.Amerika Turist Vizesi »

İngiltere Vizesi

Dil okulları programlarında yoğunlukla öğrencilerimizi yönlendirdiğimiz İngiltere için ayrıca vize danışmanlığı da vermekteyiz. Kısa ve uzun süreli öğrenci vizelerinin yanı sıra 6 aylık, 1-3-5 ve 10 yıllık turist vizesi konularında da profesyonel destek vermekteyiz.

Kanada Vizesi

Kanada’ya olan talepler neticesinde oldukça karmaşık bir vize işlem prosedürü olan Kanada Vizesi konusunda da profesyonel anlamda danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Vize türlerine göre Kanada Vizesi formları karmaşık olduğu için mutlaka destek almalısınız.

Schengen Vizesi

Schengen bölgesinde yer alan tüm ülkeler için Schengen Vizesi danışmanlığını profesyonel anlamda yapmaktayız. Bir Schengen ülkesine gitmek istiyorsanız vize prosedürlerini asgari düzeye indirmek ve vize alma şansınızı artırmak için uzamanından destek almalısınız.

Almanya Vizesi

Bir Schengen bölgesi ülkesi olan Almanya Schengen Vizeleri arasında belki de en çok uğraştıran vize türüdür. Vize alma oranınızın yüksek olması için başvurunuzun doğru yapılmasının yanı sıra başvuru formlarının eksiksiz ve hatasız doldurulması gerekiyor.

Bulgaristan Vizesi

Schengen bölgesinde yer alan diğer ülkeler gibi Bulgaristan Vizesi başvuruları benzerlik göstermektedir. Henüz Schengen bölgesinde yer almayan Bulgaristan için direkt ilgili ülke misyonlarına başvurular yapılmaktadır. Bulgaristan Vizesi kısa sürede sonuçlanmaktadır.

Simdi Ara
Bilgi Istek Formu
preloader