İrlanda Dil Okulları ve İrlanda Dil Okulu Fiyatları

İrlanda’da İş Garantili Dil Okulu Fırsatı Sizi Bekliyor!

Yurt dışında İngilizce eğitimi almak istiyor ve bunu ana dili İngilizce olan, Anglosakson kültürünü tam anlamıyla yaşatan ilgi çekici bir ülkede gerçekleştirmek istiyorsanız doğru destinasyon karşınıza çıktı! İrlanda’nın başkenti Dublin’de dünyaca ünlü dil okulu zinciri Berlitz’in kaliteli İngilizce eğitimi programı sizleri bekliyor. Üstelik iş garantisi fırsatı ve eğitim alırken bir yandan çalışarak masrafları büyük oranda azaltma imkanıyla!

Hem İngilizce Öğrenin Hem Para Kazanın

Döviz kurları yükseldikçe yurt dışı dil eğitiminde arayış eğitim süresince çalışma imkânı sunan ülkelere doğru yöneliyor. Tam da bu noktada her bir öğrenciye sunduğu iş garantisiyle Berlitz, verdiği kaliteli eğitimin yanı sıra birçok avantajı da beraberinde getiriyor.

Dublin Berlitz dil okulunda katılacağınız programlarda eğer İngilizce seviyeniz B1 ve üstünde ise okul size iş bulma garantisi sunuyor.

İngilizce seviyesine bakılmaksızın en az 25 hafta süreli dil okuluna kayıt yaptıran her öğrenci ise eğitimleri boyunca çalışma iznine sahip olabiliyor.

Saatlik 8 Euro’dan Başlayan Ücretlerle Çalışma İmkânı

Westline International aracılığıyla Dublin’deki Berlitz dil okuluna kayıt yaptıran öğrenciler şehirdeki kendilerine uygun pozisyonlarda çalışarak masraflarını karşılama imkânı buluyor. Saatlik 8 Euro’dan başlayan ücretler sayesinde dil eğitimi masraflarınız büyük oranda azalırken, gün içerisinde sosyalleşme ve pratik yapma imkanı da sizleri bekliyor. Berlitz dil okulu öğrencilerinin haftada 20 saate kadar çalışma şansı bulunuyor. Bu da ayda minimum 640 Euro’luk bir gelir elde etme fırsatı sunuyor.

8 Haftalık Full Time Çalışma İzni

Berlitz dil okuluna kayıt yaptıran öğrencileri bekleyen avantajlardan bir diğeri ise eğitim sırasında veya sonrasında elde edilen 8 haftalık Full Time çalışma izni. Bu sayede öğrenci, 6 aylık bir programa kayıt olsa bile Dublin’de 8 ay kalma fırsatı yakalıyor. Üstelik bu 8 haftalık süreçte sağlanan Full Time çalışma izni ile dil eğitimi masraflarınızı çok büyük oranda eritebilirsiniz.

Sınırlı Sayıdaki Kontenjanı Kaçırmamak için Hemen İletişime Geçin

Döviz kurları hızla yükselirken yurt dışında dil eğitimini bir hayal olmaktan çıkarmak sizin elinizde! İrlanda’nın başkenti Dublin’de dünyaca ünlü dil okulu zinciri Berlitz’in iş garantili dil eğitimi fırsatından faydalanmak için hemen Westline International ile iletişime geçebilirsiniz. Sınırlı sayıdaki kontenjandan yerinizi ayırtmak için elinizi çabuk tutun!

 

 

 

Simdi Ara
Bilgi Istek Formu
preloader