Work and Travel 2019

Work and Travel 2019 Kayıtlarımız Başladı!

Work and Travel 2019 kayıtlarımız başladı! Bu sezon diğer geçmiş yıllardan daha fazla talep alıyoruz. Treni kaçırmayın, bugün bize program hakkında danışın!

work and travel 2019

Eğer hali hazırda bir üniversite öğrencisiyseniz ve programın gerektirdiği özellikleri taşıyorsanız daha fazla düşünmeyin ve bu programı tecrübe edin. Çünkü başka hiçbir program size ailenizden destek almadan İngilizce’nizi Amerika’da geliştirmenize, orada çalışmanıza, eşsiz bir yaz geçirmenize ve yeni arkadaşlıklar edinmenize olanak vermez. Programın başında program ücreti, vize ücretleri ve uçak masrafları gibi giderleriniz olacaktır elbet; ancak birçok öğrenci bu masraflarını Amerika’da çalışarak telafi ediyor ve üstelik abartılacak cinsten olmayan birikimlerle dönüyor veya bu birikimleriyle orada hayallerindeki elektronik eşyaları ediniyorlar. Ayrıca Work and Travel programı bir kişisel gelişim programıdır ve belli bir süreliğine kendi ayaklarınızın üzerinde durmanızı sağlar. Bu yüzden mezun olmadan önce yapmanız gereken mutlak şeylerden biri olarak Work and Travel’ı size tavsiye ediyoruz. Yalnız bu programı tecrübeli ellerle gerçekleştirmeniz de hayati öneme sahiptir. Çünkü güçlü alt yapı, geniş iş portföyü ve Amerika’daki bağlantıların yoğunluğu bir şirketin kalite erbabında sizin ne şekilde güvenli bir program tecrübe edeceğinizle alakalı ipuçlarını verir.

Work and Travel 2019 için geç kalmayın!

Geçen senelerde olduğu gibi bu sezonda da yine en popüler ve en çok tercih edilen işlerimizle birlikte katılımcılarımıza hizmet vermeye devam ediyoruz. Work and Travel ciddi bir organizasyondur ve tecrübe ister. Bu nedenle özellikle şirket seçiminizi çok dikkatli yapmalısınız. Programın iyi geçmesi sadece firmanının güvenirliliğine de bağlı değildir; aynı zamanda katılımcıların da bu programa hazır ve uygun olmaları gerekir. O nedenle en azından bir fincan kahvemizi içmek için ofisimize uğrayıp “Work and Travel Programı Katılımcı Uygunluk Testi”ni sizin için uygulamamıza izin verin ve programa uygun olup olmadığınızı öğrenmemize yardımcı olun.

Geçen sezon olduğu gibi bu sezonda da öğrencilerimiz seçmiş oldukları işlere işverenlerin Westline sponsorluğunda Türkiye’ye gelmesiyle yüz yüze görüşerek, Internet üzerinden ayarlanmış tarih ve saatlerde mülakata girerek veya direkt Westline’ın öğrencinin İngilizce seviyesine bağlı olarak refere ettiği işlere yerleştirerek bu 2018 macerasına atılıyorlar. Geçmiş sezonlarda hiçbir öğrencimiz işlerinden yana problem yaşamadı; işi konusunda pürüzler çıkan katılımcılarımız da yol masrafları karşılanarak farklı pozisyonlara yerleştirildi ve mağdur kalmadı. Bu yüzden bizi gidenlerden dinlemeniz yapacağınız en mantıklı şey olacaktır. Gerek yazılı gerek görsel basında çıkan ve Work and Travel programını olumsuz temsil eden grubun parçası olmamaya gayret gösterin ve seçiminizi bu doğrultuda gerçekleştirin. Programınızı sorun yaşamadan ve mutlu bitirebilmeniz için iyi olduğunu düşündüğünüz pozisyonlar üzerine odaklanmayın ve profilinize uygun işi seçin. Bu aşamada WestLine danışmanınız ile birlikte hareket edecek ve en doğru seçimi yapacaksınız. Tekrar etmek gerekirse Work and Travel ciddi bir organizasyondur ve bu program işinizi riske atmaya gelmez.

Erken Kayıt Hem Daha Ekonomik Hem Daha Avantajlı

Dikkat etmeniz gereken diğer bir nokta ise programa eğer grup olarak katılacaksanız işlemlerinizi erken başlatmanız gerekir. Çünkü her gün yeni bir kayıt ile kontejanların azalması grup olarak katılacakların ve aynı yerde çalışmak isteyecek kişilerin yerleşimlerini tehlikeye atar. Örneğin, New York’daki Six Flags eğlence parkının kontejanı ilk etapta 20 kişidir. Fakat zamanla bu kontejan azalır ve 4 kişiye kadar iner. 6 kişi olarak programa katılan ve bu eğlence parkına gitmek isteyen katılımcıların böyle bir durumda topluca işe girişi imkansızlaşır tabii bu da planları alt üst etmeye yeter bir durumdur. Bu yüzden erken kayıt her zaman için avantajlı ve aynı zamanda ekonomiktir.

Sonuç olarak, katılımcıların kafasını en çok karıştıran sorulardan biri olan şirket seçimiyle ilgili dikkat etmeniz gerekenleri “Hangi Firma” başlıklı makalemizde görebilirsiniz. Hangi durumlarda mağduriyet riskinizi azaltacağınızı da yine “Mağduriyet Sigortası” başlıklı makalemizde bulabilirsiniz. En önemlisi programı mutlu şekilde bitirebilmeniz için erken kayıdın önemini tekrar vurgulamak isteriz. Biz tecrübemize güveniyoruz ve Work and Travel programında bizi seçen katılımcılarımızla birlikte diğer tüm katılımcıların mutlu bir sezon geçirmesini diliyoruz.

Simdi Ara
Başvuru Formu