Erken Kayıt Olmanın Önemi

Erken Kayıt Olmak Neden Önemlidir?

Programa erken kayıt olun. Eğer karar vermeniz uzun sürüyorsa kısaltmanın yollarına bakın. Ekonomik anlamda uygun değilseniz firmanın size sağladığı taksit imkanlarını öğrenin ve planlamanızı buna göre yapın. Unutmayın erken kayıt olmanın size sağladığı bir sürü avantaj vardır. Peki nedir bu avantajlar?

Work and Travel programına erken kayıt olmak size daha ekonomik bir program sağlar. Program ücretleri kayıt döneminin başlamasıyla en düşük seviyede olur ve sezon ilerledikçe fiyat artışları yaşanır. O nedenle erken kayıt olmak size maddi yönden kazanç sağlar.

Erken kayıt olmanın diğer bir avantajı da bolca iş pozisyonu arasından seçim yapmanıza olanak sağlamasıdır. Bir çok popüler iş pozisyonu ve lokasyon erken tarihlerde kayıt olan öğrenciler için açık haldedir. Bu da istediğiniz pozisyona yerleşme şansınızı büyük ölçüde artırır.

Yukarıdakilere ilaveten erken kayıt olmanız halinde program süreci içerisinde yaşayabileceğiniz olumsuzluklar karşısında yeterli zamanınız olur. Örneğin vize reddi almanız, işinizin iptal olması gibi düşük olasılıklı durumlarda farklı opsiyonları değerlendirebilecek zamana sahip olursunuz.

Özetle erken kayıt olmak hem maddi anlamda hem de programınızın sağlıklı ilerlemesi bağlamında oldukça avantajlı bir durumdur.

Simdi Ara
Haritada Bul