Work and Travel 2020 Kayıtları Açılış ve Kapanış Tarihleri

work and travel 2020

Work and Travel 2020 Kayıtları Açılış ve Kapanış Tarihleri

Work and Travel 2020 kayıtları ne zaman açılıyor? Son zamanlarda en çok karşılaştığımız sorulardan birisi şüphesiz. Work and Travel 2020 kayıtları 1 Temmuz 2019 tarihinde açılıp 30 Ocak 2020 tarihinde kapanacaktır. Kapanış tarihi Work and Travel adaylarının ne kadar erken davranıp kontenjanlardan yer almasına bağlıdır. Yani Work and Travel 2020 sezonu yukarıda belirtilen tarihten önce de kapanabilir. Adayların yoğun ilgi göstermesi ve geçen sezonki kayıt tarihlerinin tahmin edilen zamanlardan çok önce kapanması Work and Travel 2020 sezonu kayıt döneminin daha erken zamanlarda kapanabileceğine işaret ediyor.

Peki asıl önemli soru şu: Kayıt olmak için tahmin edilen son güne kadar beklemeli misiniz? Cevabımız kesinlikle hayır. Son tarihlere bırakılan kayıtlar her zaman riskli olmaktadır. Riskleri ise katılım belgesi olan DS-2019 formunun geç basılması ya da basılamaması, kotaların tamamen dolması veya program maliyetlerinin çok artması gibi durumları sıralayabiliriz. Work and Travel programı her sezon daha fazla taleple karşılaşıyor. Ayrıca katılımcı öğrenciler her sene biraz daha bilinçli oluyor. O nedenle kayıt döneminin açılmasıyla birlikte erken kayıt olup programı daha ekonomik hale getiriyor. Diğer bir önemli husus da erken kayıt olan öğrencilerin daha fazla iş seçeneğiyle karşılaşıyor olmasıdır.

Work and Travel 2020 Programına Erken Kayıt Olmanın Avantajları

  • Program bedelini oldukça ekonomik hale getirirsiniz. Bu maliyet 500$ ile 700$ arasında aşağı inebilir.
  • Daha çok iş pozisyonundan faydalanır, opsiyonlarınız fazla olur
  • Grup olarak kayıt olmanız durumunda aynı iş ve konaklama yerine yerleşme ihtimaliniz hep yüksektir.
  • Vizeye erken tarihlerde girer hazırlığınız için bolca zaman kazanmış olursunuz
  • Bir işyerine yerleşemedim ya da hala DS-2019 formum gelmedi gibi şikayetlerde bulunmazsınız

Work and Travel 2020 İşe Yerleşme Tarihleri

İş yerleşimleri her sene olduğu gibi Eylül ya da Ekim aylarında başlar ve kotalar bitene kadar devam eder. Ancak erken tarihlerde kayıt olup kontenjanlardaki yerinizi almanız durumunda öncelik kayıt olduğunuz tarihe göre size verilir. Böylece düşünme payınız da olur. Şirket politikası olarak kayıt olmak isteyen öğrencilerimizi her zaman kayıt oldukları tarihte belli bir iş pozisyonuna göre işlem altına alırız. Ancak bazı pozisyonlar vardır ki o işle ilgili dönem içerisinde fuar organizasyonu yapmamız gerekebilir ya da Sponsor sisteminde istenen iş pozisyonlarının açılmasını bekleyebiliriz. Bu gibi durumlarda kayıtlı öğrencilerimiz istedikleri iş pozisyonlarının açılmasını beklemelidirler.

2020 Kayıtları İçin Ne Yapmak Gerekir?

Öncesinde program hakkında bilgi alın. Kayıt aşamasından tutun da programa katılış anına kadar bir çok bilgi Work and Travel sayfalarımızda yer alıyor. Sonrasında 1 Temmuz 2019 tarihini bekleyin. Kayıt olurken öğrencilerimizden aşağıdaki belirtilenleri istemekteyiz:

  • Ön kayıt ücreti (500$ veya karşılığı TL miktarı)
  • Pasaport kopyası (Henüz yoksa daha sonra gönderebilirsiniz)
  • Öğrenci Belgesi (İngilizce olmalıdır)
  • Son dönem transkript belgesi (Öğrencilik durumunuza bakabilmemiz için önemlidir)

Kayıt işlemlerinizi ofisimize gelerek yapabileceğiniz gibi ofis ziyareti yapmadan da tamamlayabilirsiniz. Kayıt sırasında sözleşmeniz imzalanır ve ödeme planınınız yine sözleşme içerisinde yer alır. Work and Travel 2020 fiyatları için lütfen ilgili sayfamızı ziyaret ediniz.

Bizlere program hakkında daha detaylı bilgi almak adına ulaşmak isterseniz ofis telefonlarımızı arayabilir ya da bizleri ziyaret edebilirsiniz. Tüm katılımcılara güzel bir program tecrübesi edinmesini dileriz.

Bu gönderiyi paylaş

Bir Cevap Yazın


Simdi Ara
Bilgi Istek Formu
preloader