WestLine Work and Travel Ekibi olarak her gün onlarca yeni başvuru almaktayız ve program hakkında başvuruda bulunan öğrencilerimize telefon ile geri dönerek bilgilendirme yapmaktayız. Zaman kaybını ve ciddi anlamda destek almak isteyen katılımcı adaylarımıza daha verimli yönde yardımcı olabilmek adına lütfen aşağıdaki uyarılara ve önerilere dikkatinizi veriniz. 

WestLine Work and Travel Erken Kayıt İndirimlerinden Yararlanın ve Popüler İşleri Kaçırmayın!

WestLine Work and Travel İş Fuarları bu sezon Ocak, Şubat ve Mart aylarında olacaktır. İş fuarlarına gelecek olan işlerimiz:

1- Digiphoto Kodak Fotoğrafçılık Pozisyonu (Sadece WestLine Öğrencileri için)

2- Publix Super Marketler Zinciri (Florida)

3- Üç farklı havuz firması (Sadece LifeGuard Pozisyonu için)

4- McDonald's ve Burger King Cape Cod, MA

5- Pollynesian Hotels and Waterpark (Wisconsin- Housekeeping, Resepsiyon, Cankurtaranlık Pozisyonları)

6- Diğer irili ufaklı işletmelere ait pozisyonlar (105 kontejan) 

İş yerleşimleri için fuarlarımızı beklemenize gerek yok. Şu an hali hazırda bir çok katılımcımız Skype Hiring ile her gün işverenleriyle buluşuyor ve iş yerleştirmeleri gerçekleştiriliyor. WestLine'ın veritabanında fuarlarımızda yapılacak iş yerleştirmelerinin dışında hemen hemen tüm eyaletlerde 115 farklı iş pozisyonu bulunmaktadır. İş listelerimizi görmek, incelemek için kayıt olmanız şart değildir; ofisimizi ziyaret ederek işlerimizi görebilirsiniz. Ön başvurunuz için aşağıdaki katılımcı başvuru formunu doldurabilir veya bizlere 0212-241-0283 ya da 0530-265-1328 / 47 numaralı hatlarımızdan ulaşabilirsiniz. 

\"\" \"\" \"\" \"\"

\"\" \"\" 

Ön Bilgilendirme: 

WestLine, Work and Travel programına katılmak isteyen ve WestLine'a kayıt olan katılımcılara üst düzey bir hizmet vermekte ve programı en güvenilir şekilde yönetmek adına çaba sarfetmektedir. Bu durumu program için çekilen videolardan, çevrenizdeki arkadaş referanslarınızdan veya yazılı-görsel medyada dile getirilenlerden de anlayabilirsiniz. WestLine Work and Travel program ücreti hakkında detaylı bilgi almak için bizleri arayabilirsiniz. Program ücretlendirmemiz sezon içerisinde değişmektedir ve bu değişim gün ilerledikçe yukarı yönde olmaktadır. Program ücretinizi tek seferde ödemek zorunda değilsiniz; dilerseniz taksitlendirme yoluna da gidebilirsiniz. Her halukarda programa katılım sağlayabilmeniz için bir kenara ayırmanız gereken bütçe 2750$ ile 3200$ arasında değişmektedir. Bu bedel program için gereken vize, uçak bileti ve program masrafı gibi tüm ücretleri içinde barındırır. 

Oguzhan Uzun: New York Times Square Röportajımız

 

 

 

 

Mine İnci: Wildwood, NJ Röportajımız

 

 

 

 

 

 

Work and Travel Pahalı mı? 

Katılımcılara kattığı faydalara bakılırsa kesinlikle pahalı değildir. İngilizce pratiğinizin ilerlemesi, Amerikan kültürünü içeriden görme imkanı sağlaması, onlarca farklı ülkeden yüzlerce farklı insanla arkadaşlık bağı kurma avantajınının bulunması, Amerika gibi dünyanın en pahalı ülkelerinden birinde geçireceğiniz 3-4 aylık bir süreç için vereceğiniz bu ücretler toplamı mantık çerçevesinde bakıldığında asla pahalı değildir. Örneğin, Amerika'ya turist vizesi ile gitmiş olsanız veya WAT ve Intern dışında başka bir programla gitmiş olsaydanız 3-4 ay gibi bir süreç içerisinde yapacağınız maliyetler toplamı 10.000$ üzeri olurdu.

Program hakkında bilgi almak ve başvurunuzu yapmak için aşağıdaki Online Başvuru Formu'nu doldurunuz. Danışmanlarımız siz formu doldurduktan kısa bir süre sonra geri dönüş yapacaktır. 

WestLine Work and Travel Başvuru Formu