WestLine Uluslararası Eğitim Danışmanlığı olarak binlerce katılımcımıza şimdiye dek hayalleri doğrultusunda danışmanlık hizmeti verdik. Yurtdışındaki herhangi bir program için hayaller kuran binlerce gencimize yol gösterdik. Onlar için gerek yurtiçi gerekse yurtdışı operasyonlarında yasal prosedürleri yerine getirip, amaçları doğrultusunda danışmanlık hizmeti verdik. Biz yurtdışında bir şekilde bulunmak isteyen ve bunu hayal eden bir çok katılımcımızın hayallerini gerçekleştirmelerine yardımcı olduk. Bu yüzden yaptığımız iş kişilerin geleceklerine yön veren çok önemli bir iş. Böyle bir iş kolunda kendinizi yeterli görebiliyorsanız doğru sayfadasınız.

Firmamız, hedefleri doğrultusunda bünyesinde yer vereceği takım çalışmasına yatkın, iletişim becerisi kuvvetli, seyahat engeli olmayan takım arkadaşları arıyor. Enerjimize enerji katacak, ofis içi çekişmelere mahal vermeyen, dürüst, sonuç odaklı düşünen ve sorumluluk sahibi kişilerden biri olarak görüyorsanız kendinizi lütfen aşağıdaki pozisyonlar için bizimle iletişime geçiniz.. 

Work and Travel Eğitim Danışmanı (Tercihen program tecrübesi olmalı)
Yurtdışı Üniversite ve Dil Okulları Danışmanı (Tercihen tecrübe sahibi olmalı)

Başvurularınızı lütfen This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.'ye e-mail olarak gönderiniz. Göndereceğiniz CV'ler .pdf veya .doc/.docx formatlarında olmalıdır. 

Ana Menü